Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Acun Ilıcalı, Ali Koç'un listesine girecek mi? Açıkladı...

Pazartesi 27 Kasım 2017 09:27
Son Güncelleme: Pazartesi 27 Kasım 2017 09:27

Mayısta yapılacak kongre için başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un yönetime Acun Ilıcalı'yı da alacağı iddia edilmişti. Fakat Ilıcalı'nın böyle bir düşüncesinin olmadığı bildirildi. 

Acun Ilıcalı, Ali Koç'un yönetim kuruluna giriyor iddiasına net yanıt!
Acun Ilıcalı, Ali Koç'un yönetim kuruluna giriyor iddiasına net yanıt!

Spor sayfalarından düşmeyen bomba iddiayı Ertem Şener açıkladı!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında konuşan Şener, “Çok özel bir isme sordum ama isim vermeyeceğim.

İsim vermemi lütfen istemeyin. Acun Ilıcalı, Ali Koç'un listesinde olacak diye bir dedikodu vardı. Kesinlikle ve kesinlikle. Sıfır altı sıfır.” dedi. 

‘Acun Abi, gerçekten Ali Koç'un listesine girecek mi?' diye sorduğunu belirten Ertem Şener ismini vermek istemediği kişinin ise ‘Kesinlikle böyle bir şey yok. İkisi de çok iyi dost. Böyle bir durum söz konusu değil. Acun şu anda böyle bir şey düşünmüyor” dediğini aktardı. (Milliyet)

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç iddialarla ilgili ne demişti?
Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç iddialarla ilgili ne demişti?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği'nin 25. yıl dönümünde yaptığı açıklamada başkanlık seçimiyle ilgili, "Benden duymadığınız haberlere inanmamanızı rica ediyorum" demişti. 

Milli aradan önce zor günler geçiren Fenerbahçe iki haftadır aldığı Sivasspor ve Antalyaspor galibiyetleriyle tekrar yükselişe geçti. 

(Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Dick Advocaat'a sürpriz talip.)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.