TAKVİM

Adnan Dalgakıran'dan dikkat çeken paylaşım! Adalet vurgusu

Pazartesi 13 Ocak 2020 00:22
Son Güncelleme: Pazartesi 13 Ocak 2020 00:22

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran dikkat çeken paylaşım bir yaptı. Dalgakıran sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile son dönemde yaşananlarla ilgili tepkisini ortaya koydu ve sistem eleştirisini yineledi.

Siyah beyazlı yönetici, "Kurallara uyanın kaybettiği yerde , kuralsızlığı tercih ederek bozuk düzenin parçası olmak yerine, adil kuralların oluşturulup herkesin ona uymasının sağlandığı bir düzeni kurmaya çalışmak zor ama doğru ve ahlaki olan yoldur" ifadesini kullandı.

Adnan Dalgakıran daha önce demişti?

Daha önce yaptığı açıklamada; futbolun endüstriyel bir faaliyet olduğunu ve adaleti kendileri gibi haksızlığa uğramışlarla beraber çözebileceklerini söyleyen Dalgakıran, "Bu rekabeti dizayn etmek isteyen insanlar mutlaka olacak, dünyada da olacak. Diğer haksızlığa uğramış unsurlarla iş birliği yapmalıyız. Sistemi sorgulamalıyız" demişti.

Beşiktaş'tan Tahkim Kurulu açıklaması

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, Tahkim Kurulu'nun harcama limitleri ile ilgili yaptıkları itirazın reddedilmesinin ardından, "Tahkim Kurulu’nun vermiş olduğu kararla, transfer yapmamız ne yazık ki oldukça güçleşmiştir. Bu kararın gerekçesini anlamakta güçlük çekmemize karşılık, Beşiktaş olarak kurallara uymaya ve hakkımızla kazanabilmek için mücadele etmeye devam edeceğiz" açıklamasını yapmıştı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.
Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi