Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ahmet Ağaoğlu: "Örtülüden para almadık"

Pazartesi 13 Ocak 2020 13:35
Son Güncelleme: Pazartesi 13 Ocak 2020 13:35

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ali Koç'un açıklamalarına yanıt verdi.

Koç'un "Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ne kadar kötü olduklarından bahsediyordu, iflastan bahsediyordu, Mayıs ayında rahatladıklarını söyledi. O arada ne oldu bilmiyorum. Bu sistem sırtını devlete dayamış olan Trabzonspor için yapılmış. Ahmet Ağaoğlu'na soruyoruz, kimler sizden loca aldı, ne kadar verdi? Türkiye'de en pahalı localar bizimdir, gelin gelirleri karşılaştıralım." şeklindeki sözlerini değerlendiren Ağaoğlu, bugün 15:00'te yazılı açıklama ile cevap verileceğini söyledi.

Ahmet Ağaoğlu, şöyle devam etti:

"HER HAMLEMİZİ KAP'A BİLDİRDİK"

"Ali Koç'a cevap olarak bugün 14.61'de bir açıklama yapılacak.

Trabzonspor'un bütün gelir ve gideriyleri kamuoyuyla paylaşılıyor. Saat 14:61'de yapılan açıklamayla bir kez daha okumaları için metinleri vereceğiz.

Bu söylemleri ortaya atanlarla alakalı olarak suç duyurusunda bulunduk. Maddi herhangi bir şey söz konusu değil. KAP bildirimleri alt alta konulursa ne olduğu ortaya çıkacak. Trabzonspor biz yönetime geldikten sonra nereden gelir elde etmiş, bunu tekrar açıklayacağız."

"ÖRTÜLÜDEN PARA ALMADIK"

"Örtülüden para almadık. Bu iyi niyetli bir açıklama değildir. Bugüne kadar benim veya yönetim kurulu üyelerimizin; herhangi bir kulübün adını alarak eleştiri yaptığımıza tanık oldunuz mu? Bütün rakiplerimize saygı duyuyoruz. Mücadelemiz sahada. Ama suni tartışma ortamları yaratarak, futbolu 7 sene öncesine çekmeye çalışanların yazmış olduğu senaryoda yer almayacağız."

 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.