Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Akbatı Koşusu, Bahçeşehir'de yapılacak

Salı 20 Mart 2018 12:12
Güncelleme: Salı 20 Mart 2018 12:12

Misafirlerini spor, sağlıklı yaşam, toplumsal farkındalık ve iyilik ekseninde buluşturmayı amaçlayan Akbatı Koşusu, 1 Nisan Pazar günü saat 09.00’da Bahçeşehir’de gerçekleşecek. Kayıtların internet üzerinden devam ettiği Akbatı Koşusu’nun gelirlerinin bir kısmı Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Kayıtlar için bilgi

Her yaştan misafirini spor, sağlıklı yaşam, toplumsal farkındalık ve iyilik ekseninde buluşturacak koşuda üç farklı parkur olacak. 09:00-11.00 saatleri arasında yetişkinler için 10K- 5K parkurlarında asfalt koşusu; 10.:45’te ise 4-12 yaş çocuklar için Akbatı Çocuk Koşusu gerçekleşecek. Akbatı Koşusu web sayfası www.akbatikosu.com üzerinden kayıt yapılabilir.

Keyifli bir gün geçirecekler

Koşunun ardından Festival Park alanında saat 16.00’a kadar devam edecek etkinliklerde, müzik dinletileri, sağlıklı yaşama dair kısa söyleşiler ve origami, makers club ve masal okuma gibi yaratıcı çocuk etkinlikleri ile tüm misafirler keyifli bir gün yaşayacak. Dileyenler WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ile iş birliği ile düzenlenecek sanal gerçeklik gözlüğü ile su altında deniz kaplumbağalarıyla yüzme deneyimi de yaşayacak.

Hem Bahçeşehir bölgesinde koşuyla ilgilenenleri bir araya getirmek hem de koşuya gönül veren tüm sporculara ev sahipliği yapmanın amaçlandığı Akbatı Koşusu, çocuk koşusu sponsoru KidZania ve iletişim sponsoru Power FM’in katkılarıyla 1 Nisan Pazar günü gerçekleşecek.

Program

07.30 - Kit Dağıtımı ve açılış

09.00 - 10K

09.10 – 5 K

10.45 – Akbatı Çocuk Koşusu

11.30 – Ödül Töreni

12.00-16.00 Festival Park etkinlikleri

Akbatı Hakkında

Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı, 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile dünya mutfaklarını buluşturan restoranların yer aldığı Restaurantlar Meydanı ile hizmet vermektedir. Akbatı, aldığı ödüllerle ulusal ve uluslararası platformlarda da başarısını tescillemiştir. Akbatı, yeşil bina değerlendirme sistemi olan BREEAM In Use (Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu) Sertifikasına “Excellent” seviyesinde sahiptir.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.