Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Albayrak'tan Aziz Yıldırım iddiası!

Pazar 22 Ekim 2017 11:54
Son Güncelleme: Pazar 22 Ekim 2017 11:54

Fenerbahçe'de gelecek yıl düzenlenecek seçimli Olağan Genel Kurul'da başkanlığa aday olacağını açıklayan Ali Koç'tan Aziz Yıldırım ile girişeceği yarış hakkında sürpriz bir itiraf geldiği iddia edildi. Olayı anlatan Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Ali Koç'un adaylığı ile ilgili konuştu.

Fenerbahçe’de gelecek yıl yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul’da başkan adaylığını açıklayan Ali Koç hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. CNN Türk’te Hakan Çelik’in sunduğu ‘Hafta Sonu’ isimli programa katılan Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un Fenerbahçe Kulübü’ne başkan adayı olması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Ali Koç ile bir araya geldiklerini belirten Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un kesinlikle adaylıktan vazgeçmeyeceğini belirtti. Konu ile ilgili sohbet ettiklerini belirten Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un “Kendime söz verdim. Bu nedenle adaylıktan asla vazgeçemem. Ancak Aziz Yıldırım ‘Ben aday olmuyorum’ demezse kazanma şansım çok yüksek değil” dediğini söyledi. Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un Fenerbahçe Başkanı olmayı hak eden bir isim olduğunun da altını çizdi.

Galatasaray ile Fenerbahçe başkanlarını kıyaslayan Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçeli iş insanlarının takımlarına sahip çıktıklarını, Galatasaraylı iş insanlarının ise daha çok bu işlerden uzak durmayı tercih ettiğini savundu.(Skor)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.