Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Alev Alev Dizisi 10. bölüm izle | Yeni bölümde neler oluyor?

Alev Alev Dizisi yeni bölüm izle. Alev Alev 10. bölüm izle... Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Alev Alev Dizisi 10. bölüm izle, Alev Alev Dizisi 1. sezon 10. bölüm izle araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, yeni bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...

Perşembe 14 Ocak 2021 17:10
Güncelleme: Perşembe 14 Ocak 2021 17:18

VİDEO BÖLÜM İZLE | ALEV ALEV DİZİSİ YENİ VE SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEO HABERİMİZE EKLENDİ. HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Son Bölümde neler oldu?

Cemre, Çelebi'nin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Çelebi'ye karşı birlikte mücadele eden Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, umut ışığını hiç beklemedikleri bir isimde bulurlar. Yaşanan tüm zorlukların içinde Ömer, Rüya'nın kendisine yapacağı tatlı sürprizden habersizdir. Beklenmedik ismin yardım etmesiyle Cemre'nin makus talihi dönmeye başlar.

Yeni bölümde neler olacak.?

Çelebi ile olan mücadelesinde artık daha korkusuz olan Cemre, kızı Güneş'le kuracağı mutlu bir gelecek için çabalamaktadır. Ali'ye ulaşmaya çalışan Çiçek, Tomris'i büyük bir tehlikenin içine sokmak üzeredir. Rüya, duygularını göstermesi için Ömer'in üstüne giderken, aralarındaki çekim daha fazla kuvvetlenir. İskender'in kurduğu zekice plan, başta Çiçek olmak üzere, herkesin hayatına bomba gibi düşmek üzeredir.

Dizinin konusu nedir?

Kadın, aile içi şiddet, adalet, güzellik gibi her an konuşulan gündelik hayatın içindeki temaları kendine özgü diliyle ele alacak dizi, bir yangın sonucunda hayatları tahmin etmedikleri yönlere savrulan üç kadının hikayesini ekranlara taşıyor.
 

Cemre, aşkla evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdaripken küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışır. Rüya, varlıklı yaşantısında hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamıştır ve kendi güvenlikli dünyasında yaşar. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır ve bunu hayatının merkezine alır. Ancak bu üç kadının yaşamı yaşanan bir yangın ile sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayatlarının sıfır noktasına gelerek oldukça zorlu bir mücadele içinde kendilerini bulacaklardır.

Alev Alev dizisi hangi diziden uyarlama?

Alev Alev dizisi Le Bazar de la Charité  (Alevlerin Ardından) dizisinden uyarlamadır.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Cemre: Demet Evgar

Çiçek: Hazar Ergüçlü

Rüya: Dilan Çiçek Deniz

Çelebi: Cem Bender

Ozan: Berkay Ateş

Ömer: Cihangir Ceyhan

İskender: Berker Güven

Ali: Toprakcan Adıgüzel

Bülent: Cem Sürgit

Korkut: Yiğit Sertdemir

Tomris: Zuhal Olcay

ALEV ALEV DİZİSİ YENİ VE SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.