Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç o haberlerden rahatsız!

Cuma 29 Mart 2019 14:03
Son Güncelleme: Cuma 29 Mart 2019 11:03

Fenerbahçe'nin nisan ayında hayata geçireceği destek kampanyasıyla ilgili çıkan haberler kulüp yönetiminin canını sıktı. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve ekibi tarihi kampanya öncesi sıkıntılı… Son günlerde “Özel Sermaye Fonu (Private Equity)” adı altında çıkan dedikodulardan rahatsız olan yönetimin, kesinlikle böyle bir isim altında herhangi bir fon satışı yapmayacağı vurgulandı. “Fon satışı olacak” söylentilerinden rahatsız olan yönetimin, böyle bir niyetinin kesinlikle olmadığı öğrenildi.

Her gün toplantı ve Ali Koç'a rapor!

Kampanyayla ilgili birimler her gün toplantı yaparak, projenin tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar masaya yatırıyor. Projeyle ilgili en küçük birimden en büyük sorumluluğa sahip departmana kadar herkesin bütün paydaşların katıldığı toplantılarda, en ufak bir hatanın bile olmaması için yoğun çaba sarf ediliyor. Toplantılardan sonra başkan Ali Koç'a tüm ayrıntılar rapor ediliyor.

Üç yönetici proje için gecesini gündüzüne katıyor!

Destek kampanyasıyla yakından ilgilenen başkan yardımcısı Burhan Karaçam, yönetim kurulu üyeleri Erol Bilecik ve Mustafa Tankut Turnaoğlu, neredeyse günlerinin tamamını bu projeye ayırıyor. Başkan Ali Koç tarafından özel olarak görevlendirilen bu 3 isim, projenin taraftara ve kamuoyuna kusursuz aktarılması için yoğun çaba harcıyor. Seçimden sonra bu 3 isim ve kurdukları ekiplerle başkan Ali Koç'a son sunumu yapacak ve dev proje resmen start alacak. (Skor)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.