Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç: "33 bin haneye destek sağlayacağız"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve takım kaptanı Emre Belözoğlu, FB TV canlı yayınında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Pazartesi 30 Mart 2020 14:16
Son Güncelleme: Pazartesi 30 Mart 2020 14:17

İki ismin açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şöyle:

Ali Koç: "Tüm spor camiasına çağrıda bulunuyoruz"

"İmkanı olanlar, ihtiyacı olanlar için harekete geçmeli. Hep birlikte hareket etmeliyiz. Fenerbahçe olarak neler yapabiliriz diye düşünürken, kaptanımız Emre Belözoğlu önderliğinde takımımız toplanarak 5 milyon TL'lik kaynak yarattılar ve bizimle irtibata geçtiler.

Devletimiz üzerinden ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımda bulunalım. Rakiplerimize, futbolculara, hakemlere ve hatta yayıncı kuruluşa çağrıda bulunuyoruz. Elimizdeki imkanlarla hizmet etmeye çalışalım. Biz bugün valiliğimizin açıkladığı kampanyaya katıldık."

'33 BİN HANEYE DESTEK SAĞLAYACAĞIZ'

"Fenerbahçe olarak bu kaynağı en etkin şekilde nasıl kullanırız diye alternatifleri değerlendirdik. Bunlardan biri de Getir firmasıydı. Bizim sponsorlarımızdan biri. Olası bir sokağa çıkma yasağı durumunda ne yapılır diye görüştük. Karış karış evleri, sokakları bildiklerini gördük. Bizler de bu kaynaktan 33 bin haneye bir nebze olsun daha rahat atlatmaları için destek sağlayacağız.

Bu bağlamda bu kampanyaya katılan tüm gruplara teşekkür etmek istiyoruz. Tüm sağlık personeline ve bakanlığımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. Bu mücadelede onlara güç, kudret ve sabır diliyorum. Bu süreci çoğumuz evlerinde geçiyoruz ama çalışmaya devam eden tüm meslek gruplarına da teşekkür ediyorum. Allah sizlere de güç versin. Her daim umutlu olmalıyız. Hep beraber bu süreçten daha güçlü çıkacağımıza inanıyorum."

Emre Belözoğlu: "Ortak bir fon ile destek olma kararı aldık"

"Dünya çok büyük bir hastalıkla mücadele ediyor. Ülkemizde de bu süreci yaşıyoruz. Neler yapabiliriz diye konuştuk. Ortak bir fon ile destek olma kararı aldık. Bu kararı başkanımıza ilettik ve birkaç yerle görüşme yaparak en doğru yere yardımda bulunduk"

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.