Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç ve yönetimi neye uğradığını şaşırdı! Borç...

Kulübün mali yapısını inceleyen Ali Koç ve yönetimi karşılaştıkları tabloyla büyük bir şaşkınlığa uğradı.

Salı 12 Haziran 2018 12:36
Son Güncelleme: Salı 12 Haziran 2018 12:36

F.Bahçe'nin çiçeği burnundaki yönetimi, gördüğü mali tablo karşısında hayal kırıklığı yaşıyor:

“Tahmin ettiğimiz rakamların çok üzerinde bir durum söz konusu. Tüm gelirler temlikli. Bu sorunu çözmeden geleceğe güvenle bakmamız çok zor.”

F.BAHÇE yönetim kurulu, kara kara düşünüyor... Başkanlık koltuğunda 1 haftayı deviren başkan Ali Koç ve yol arkadaşları, karşılarına çıkan mali tablo karşısında büyük hayâl kırıklığı yaşıyor. Kulübün para durumu hakkında göreve gelmeden bir ön çalışma yapan sarı-lacivertlilerin yeni isimleri, evdeki hesabın çarşıya uymadıklarını belirttiler.

YÖNETİCİLER 1 haftadan bu yana geceli gündüzlü çalışırken, karşılarına çıkan tabloyu, “Beklediğimiz rakamların çok üzerinde, neredeyse tam 2 katı bir borçla karşılaştık. Tahminlerimizin katbekat üzerine çıkılmış. İşin içinden çıkmak bizi oldukça zorlayacak

3 MİLYAR TL ŞOKU!

ÇEKİLEN kredilerden dolayı tüm gelirlere temlik konulmuş... Sponsor firmalardan gelen gelirler de ortada. Öncelikli olarak bu konuyu çözmemiz gerekiyor. Taraftarımızın bizden teknik direktör ve transfer beklentisi var haklı olarak. Ancak maddi krizi atlatmadan geleceğe güvenle bakmamız mümkün değil. Kimseye hayâl satmaya gelmedik. Bundan böyle bu kulüpte her şey bir düzen içerisinde olmalı” sözleriyle özetlediler.

F.BAHÇE kulislerinde konuşulanlara göre sarı-lacivertlilerin borcu 550 milyon Euro civarında. Euro kuruyla hesaplandığında 3 milyar liraya yakın bir borç telaffuz edilirken, borcun 5 milyar TL’ye dayandığı da iddialar arasında. (Vatan)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.