Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç'tan Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım sözleri!

Salı 13 Şubat 2018 23:45
Son Güncelleme: Salı 13 Şubat 2018 23:45

Fenerbahçe’nn başkan adayı Ali Koç, “Fenerbahçe ve Ali Koç” adlı söyleşide merak edilen soruları yanıtladı. Ali Koç, Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım ve şike sürec ile ilgili de önemli sözler sarf etti.

Ali Koç'tan Aykut Kocaman sözleri
Ali Koç'tan Aykut Kocaman sözleri

Fenerbahçe’nn tartışılan teknik direktörü Aykut Kocaman hakkında, Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç açıklamalarda bulundu. 

Ali Koç: Aykut Kocaman olmasa...
Ali Koç: Aykut Kocaman olmasa...

Aykut Kocaman’ın yerinin kendisinde ayrı olduğunu dile getiren Koç, “Benim için çok öneml biri. Avrupa’da tek yarı finalimizi onunla oynadık. 27 yıl sonra Türkiye Kupası onunla geldi. Onunla şampiyon olduk. Burada futbol hakkında konuşmayacağım en önemlisi Aykut Kocaman olmasa 3 Temmuz’u atlatamazdık” dedi. Al Koç’un bu açıklamaları, salonu dolduran Fenerbahçeliler tarafından da büyük alkış aldı.

Ali Koç Aziz Yıldırım ve şike süreci hakkında neler dedi?
Ali Koç Aziz Yıldırım ve şike süreci hakkında neler dedi?

2010-2011 sezonundaki 3 Temmuz süreci ile ilgili açıklamalarına devam eden Ali Koç, Aziz Yıldırım’ın büyük bir liderlik örneği gösterdiğine dikkat çekerken, “O dönemde yurt dışındaydı, herkes kaçtı derken o Türkiye’ye döndü. Sonra ona kaçtı dyenler kaçmak zorunda kaldı” ifadesini kullandı.

Ali Koç ayrıca kendisinin de bir çantaya eşyalarını hazırladığını ve "ne olur ne olmaz" diyerek nezarete alınmaya beklediğini itiraf etti.

O sezon oynanan maçlarla ilgili de konuşan Ali Koç, “Biz Karabükspor’u zorla 1-0 yendk, Trabzonspor 15 dakikada 3 tane attı" şeklinde konuştu.

Feneronline

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.