Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç'tan derbi öncesi futbolcu ve teknik heyete mesaj

Pazar 23 Eylül 2018 10:45
Son Güncelleme: Pazar 23 Eylül 2018 13:45

Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş derbisinden galibiyet beklerken umut veren bir futbol da istiyor. Ali Koç, Samandıra’da yaptığı toplantıda Phillip Cocu ve futbolculara son uyarılarını yaptı.

Fenerbahçe 3 puan istiyor

Fenerbahçe’de Phillip Cocu’nun durumu tartışılırken, yönetim Beşiktaş derbisinde teknik heyet ve takımdan farklı bir görüntü bekliyor.

Toplantılar yapılıyor
Toplantılar yapılıyor

Sarı lacivertlilerde, Avrupa Ligi’nde Dinamo Zagreb’den alınan 4-1’lik yenilgiden daha çok, sergilenen futbolun kötü olması yönetimi üzdü. Başkan Ali Koç, Samandıra’da futbolcular ve teknik heyetle bir toplantı yaparak son uyarılarda bulunurken, takımın içindeki sıkıntıların giderilmesine çalışılıyor.

Futbolcuların sorumluluk alması bekleniyor
Futbolcuların sorumluluk alması bekleniyor

Fenerbahçeli yöneticiler, yarın oynanacak olan kritik Beşiktaş derbisinde mutlak galibiyet beklerken, ortaya konulacak futbolun da gelecek için umut verici olmasını istiyor. Cocu’nun mutlaka takımı toparlamasını talep edilirken, futbolcuların da daha fazla sorumluluk alması ve çaba göstermesi gerektiği vurgulanıyor.

Bazı isimler kızağa çekilebilir

Bu nedenle Beşiktaş mücadalesi sonrası takımda önemli değişimler de olabilir. Beklentileri karşılayamayan oyuncular kızağa çekilebilir.

Beşiktaş yöneticileri otobüsle gidecek
Beşiktaş yöneticileri otobüsle gidecek

Beşiktaş yönetimi Kadıköy’deki Fenerbahçe derbisine otobüsle gidecek. Sarı lacivertlilerler siyah beyazlılara bir yemek verecek. Beşiktaş için ayrılan biletler dün satışa çıkar çıkmaz tükendi. Taraftarlar yarın saat 17.00’de Vodafone Park’tan Ülker Stadyumu’na hareket edecek. (Spor Arena)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.