Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç'tan flaş Obradovic açıklaması

Cuma 15 Mayıs 2020 17:33
Son Güncelleme: Cuma 15 Mayıs 2020 17:37

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu toplantısı sonrasında başantrenör Zeljko Obradovic'in durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, "Hocamız Fenerbahçe'nin yaşayan efsanesidir ve burada kalmak istediği sürece burada kalabilir." dedi. 

Obradovic'in en çok konuşulan konulardan biri olduğunu belirten Koç, "Bu konuya bir açıklık getirmek istiyorum. Daha evvel birkaç kez ifade ettiğim gibi hocamız Fenerbahçe'nin yaşayan efsanelerindendir. Geçen sene Eurolig Final-Four'a kadar müthiş bir performans yakaladık. 'Belki de en kolay Final-Four turnuvası olacak' dedik. Ondan sonra müthiş başlayan sezon eşi benzeri olmayan, talihsiz sakatlıklar neticesinde sezonu hiç beklemediğimiz bir şekilde tamamladık." dedi. 

Açıklamalarına devam eden Koç, "Belki de biz bu sezon devam edebilseydi EuroLeauge - Play Off takvimi müthiş bir geri dönüşle sezonu harika bir yerde bitirebilirdik. Hocamıza dönersek; ben kendisine de ifade ettiğim gibi, işler kötü giderken bize yaşattığı eşsiz mutluluklar dolayısıyla sezon nasıl cereyan ederse etsin, hem teknik kadrosunun hem takımın bizler nezdinde sonsuz kredisi olduğu yönündeydi." diye konuştu.

Koç son olarak, "Şunu da ifade etmek istiyorum; birkaç kez kamuoyuna ifade ettiğim gibi hocamız Fenerbahçe'nin yaşayan efsanesidir ve burada kalmak istediği sürece burada kalabilir. Önümüzdeki günlerde hocamızla oturup tekrar istişare edeceğiz. Demin de söylediğim gibi burası onun evidir." ile sözlerini tamamladı. 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.