Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Koç'tan resmi seçim açıklaması! Çekiliyor mu?

Cuma 4 Mayıs 2018 14:34
Son Güncelleme: Cuma 4 Mayıs 2018 14:34

Fenerbahçe Başkan adaylarından Ali Koç, basında çıkan haberlerin ardından bir açıklama yaptı. Adaylıktan çekileceği iddia edilen Koç, söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

İşte o açıklama:

Sevgili Fenerbahçeliler,

Sizlerin değerli desteğiyle çığ gibi büyüyerek güçlü bir taban hareketine dönen kampanyamızın en önemli bölümüne geldik. 3 Haziran’da yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurulu’muza sadece 30 gün kaldı. Son dönemde camiamız için tarihi önem sahip kongremiz öncesinde bilinçli olarak yapılan; heyecan ve coşkumuzun önünü kesmeye yönelik bazı iletişim çalışmaları ile karşılaşmaktayız.

Özellikle son birkaç gündür, ”Seçime öylesine giriyor”, “Adaylıktan çekilecek” şeklinde kimi zaman bir duyuma, kimi zaman “Yakın çevreye” dayandırılarak yapılan bu haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tür gerçek dışı haberler seçimimize gölge düşürmemeli, seçimler Fenerbahçe’ye yakışacak olgunlukta, adil rekabet ortamında ve tarafsız bir şekilde tamamlanmalıdır.

Camiamızdan ricam; bu tür asılsız haberlerin coşku dolu yürüyüşümüze ve heyecanımıza gölge düşürmesine izin vermemeniz. Pek çok kez ifade ettiğim gibi, seçim sürecine uyanık olmanızı ve satır aralarını iyi okumanızı önemle hatırlatmak isterim.

Sizlere inanarak çıktığım bu yolda, bana inanmaya devam edin. Fenerbahçe Başkan adaylığı ciddi bir sorumluluk, çok değerli bir sıfattır. Ben ve ekibim, çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyor; sizlerin değerli desteğiyle bu kutsal göreve adım adım ilerliyoruz.

Hep birlikte başaracağız.

Kalpler beraber

Saygılarımla

Ali Y.Koç

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.