Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Şen: "Ali Koç bu sezon tecrübe kazandı..."

Perşembe 30 Mayıs 2019 21:02
Son Güncelleme: Perşembe 30 Mayıs 2019 21:02

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe'nin transfer politikasını da değerlendiren Ali Şen'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Beşiktaş iyi işler yaptı"

Beşiktaş çok iyi işler yapıyor. Fikret Orman geldiğinden beri iyi işler yaptı. Stadyum yokken Beşiktaş'ı şampiyon yaptı. Şenol Güneş'in Milli Takım'da başarılı olacağını düşünüyorum.

"Ali Koç, Fenerbahçe'nin talihidir"

Ali Koç bu sezon tecrübe kazandı. Fenerbahçe sezon başından beri bulunduğu yere alışkın değil. Bu kötü bir tecrübeydi. Ali Koç, bundan sonra bilen kişilerle çalışmasının lazım geldiğini anlamış. Bu yıl Ali Koç'a hepimiz destek verdik, vermeye devam edeceğiz. Ali Koç, Fenerbahçe'nin talihidir.

"Fenerbahçe gelecek sezon Avrupa'da yok"

Fenerbahçe'yi takımda sürükleyebilecek oyuncular var. 31 Mayıs'ta çıkacak toplantının neticesinde transfer çalışmaları başlar. Fenerbahçe gelecek sezon Avrupa'da yok. Bu yakışmadı. Ali Koç'un Fenerbahçe'ye olan aşkı takımı yukarıya çıkaracak.

"UEFA çalışanlarının kaliteleri azaldı"

UEFA'da çalışan kişilerin kalitelerinin azaldığını görüyoruz. Manchester City ve PSG'nin çoktan ceza alması gerekirken, Türkiye gibi ülkedeki takımlara cezaları veriyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.