Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ali Şen'den flaş Aykut Kocaman yorumu!

Salı 23 Mayıs 2017 22:36
Son Güncelleme: Salı 23 Mayıs 2017 22:36

AJANSSPOR ÖZEL- Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ve İlker Koç'a konuştu.

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan Başkan Şen'in röportajından satırbaşları şu şekilde:

 

'Başarının mimarı Aziz Yıldırım'
'Başarının mimarı Aziz Yıldırım'

"Benim Fenerbahçe'de ilk görevim Basketbol Şubesi'ndeydi. Sonraki yıllarda ben başkan olduğum zaman daha güçlendirdik. Önemli transferler yaptık. Obradavic'i getiren Aziz Yıldırım. Nasıl futbolda eleştiriyorsak, basketbolda takdir edelim. Bu başarının mimarı Aziz Yıldırım'dır"

'Rıdvan Dilmen Federasyon Başkanı olacak'
'Rıdvan Dilmen Federasyon Başkanı olacak'

"Bu sezonu unutalım. Basketboldaki başarımızdan dolayı yutkunalım. Gelecek sezon Aziz Yıldırım iddialı bir takım kuracaktır, yıldızlar topluluğu olacaktır. Basketbolda bir üzüntüm var o da yerli oyuncumuz yok. Basketbolda ciddi yatırımlar yaptık. Bugün basketbolda başkan Hidayet Türkoğlu, futbolda da Federasyon Başkanı Rıdvan Dilmen olacak.  İşi bilenler getirilmeli. İş dünyası kendi işine baksın, spor dünyası kendi işine baksın"

'Fenerbahçe tarihinin en önemli başarısı'
'Fenerbahçe tarihinin en önemli başarısı'

"Sürdürülebilir bir başarı olsun. Gelir-gider dengesi sağlansın. Bunun en güzel örneği Real Madrid'dir. Basketbol ve futbol arasında maddi anlamda bir fark yok. İyi bir koç ile teknik adamların aldığı ücretler hemen hemen aynı. Basketbolda bugün şu kupa Fenerbahçe tarihinin en önemli başarısıdır"

 

'Aziz Yıldırım'a taraftar öfkeli'
'Aziz Yıldırım'a taraftar öfkeli'

"Aziz Yıldırım'a taraftarlar öfkeli. Şu anda tepkilerden dolayı tribünlere gelmiyorlar. Fenerbahçe'nin başarısı ülkeye endekslidir"

 

' Aykut'u ben de gönderen kişiyim'
' Aykut'u ben de gönderen kişiyim'

"Başkana gelecek sezon için imkanlar verilmeli.Yıldızlar topluluğu oluşturmalı. Aykut Kocaman ile Fenerbahçe başarılı olmuştur. Aykut'u ben de gönderen kişiyim ama şu anda aram iyi. Aykut zeki bir insandır. Aykut'u getirir mi? Getirir. Çalışkan birisi, Aykut ike çalışması lazım"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.