Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

"Avcı para almazsa hürmetlerimizi iletiriz"

Son dakika Beşiktaş haberleri... TFF Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı'nın alacaklarıyla ilgili Ajansspor'a konuştu. Çebi, "Alacağından vazgeçerse Abdullah Avcı'ya teşekkür ederiz" dedi. Detaylar haberimizde...

Cuma 16 Ekim 2020 15:25
Son Güncelleme: Cuma 16 Ekim 2020 15:35

AJANSSPOR-ÖZEL

Yeni transferlerini basına tanıtan Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı'nın alacaklarıyla ilgili Ajansspor'a konuştu. Çebi, "Avcı para almazsa hürmetlerimizi iletiriz" dedi. 

"Bugüne kadar para almadık denmesini anlamadım"

Ajansspor editörü ve Radyospor programcısı Salim Manav'ın sorduğu Abdullah Avcı sorusuna yanıt veren Ahmet Nur Çebi, "Sayın hocamızın bizde emeği var. Bizle yaptığı kontrat var. Haklar, hukuklar yazılı. Abdullah Hoca ile yolları ayırdık. Herhangi bir ödeme yapmadık. Kendisiyle uzlaşmaya çalışıyoruz. Araya hatırlı insanlar girdi. Görüşmeler devam ediyor. Ama avukatın yaptığı açıklama manidardır. Hiçbir şey anlamadım. Bugüne kadar para almadık denmesini anlamadım. 

"Para almayacaksa kendilerine saygı, sevgi ve hürmetlerimizi iletiriz"

Avukatlar ekonomilerine çok düşkündür. Abdullah Avcı açıklama yapacak kadar yürekli ve güçlüdür. Hoca ile görüştüğümde, ‘Ben para konularını sizinle konuşmak istemiyorum. Avukatımla görüşün’ dedi. Hoca bizden para almadı. Ama haklarından vazgeçtiyse bunu ifade etmesini istiyoruz. Para almayacaksa kendilerine saygı, sevgi ve hürmetlerimizi iletiriz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

AHMET NUR ÇEBİ'NİN TÜM AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN TIKLA

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.