Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

'Aziz Yıldırım tek tek telefon ettirdi' iddialarına yanıt geldi! Resmi açıklama...

Salı 7 Kasım 2017 16:21
Son Güncelleme: Salı 7 Kasım 2017 16:21

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın, kulüp üyelerini Mayıs’taki kongre öncesi tek tek arattığı ve yemekli toplantıya davet ettiği öne sürüldü.

Ancak; Yıldırım’ın, üyelik aidatlarını ödemeyen ve kongrede oy kullanma hakkı bulunmayan üyelerin aidat borçlarını, yönetim kurulu marifetiyle ‘hallettiği’ yönündeki iddialar dikkat çekti.  

Sarı-lacivertli kulüp, söz konusu iddiayı resmi internet sitesinden yaptığı bir açıklama ile yalanladı.  

İşte Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan o açıklama :

Bugün, Skorer isimli internet sitesinde Levent Kalkan imzasıyla yer alan bir köşe yazısında, kulübümüz tarafından kongre üyelerinin aranarak geçmiş dönemlere ait olan aidat borçlarının kulüp tarafından karşılandığına dair yalan bir iddia yer almıştır.

Bahse konu iddia gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız veya kulübümüzün, aidat borçları bulunan üyelerin aidat borçlarını ödemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Söz konusu haberde yer alan hayal ürünü diyaloglar kamuoyunda olumsuz algı yaratmaya yönelik bir nitelik taşımaktadır. Bu haberin yazarı bilmelidir ki, yazdığı bu yalan haber Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Yönetimine değil, sadece Fenerbahçe Spor Kulübü’ne kalıcı zarar vermektedir. Önümüzdeki yıl yapılacak seçimler için bugünden aidat ödemesi yapabilmek ne hukuken ne fiilen mümkün değildir. Söz konusu haberi yapan yazar en azından bu basit gerçeği bilmeli ve yalanın bu kadar zayıf temeller üzerine oturmuş olduğunu görmelidir.

Bu tür manipülatif, basit yalanlar üzerine oturtulmuş haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan önemle rica ederiz.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.