Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Babam Çok Değişti 7. bölüm fragmanı izle | Fragman yayınlandı mı?

Babam Çok Değişti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babam Çok Değişti 7. bölüm fragmanı izle Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Babam Çok Değişti 7. bölüm fragman izle, Babam Çok Değişti 7. bölüm fragman izle araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, yeni bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...

Perşembe 14 Ocak 2021 16:47
Güncelleme: Perşembe 14 Ocak 2021 23:35

VİDEO FRAGMAN İZLE | İyi Aile Babası dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek haberimizde okumaya devam et diyebilirsiniz. Habere devam ederek yeni bölüm ve bir önceki bölüm hakkında analiz ve bilgiler de alabilirsiniz. 

Dizinin konusu nedir?

Mehmet Ali, Aslı'nın işinden istifa etmesiyle birlikte maddi olarak sıkıntıya girer ve bu durumu ailesine belli etmeden çözmeye çalışır. Ayrıca dünyaya iz bırakmakla, iyi aile babası olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Gün sonunda ikisini de bir arada yapabileceğini fark eder.

Dizide; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.
 

Son Bölümde neler oldu?

Aslı taşınmayı kafasına koymuş ancak Mehmet Ali ve annesi Arife’ye taşınacakları gerçeğini henüz söylememiştir. Arife’ye türlü yalanlarla taşınmayacaklarını söyleyen Mehmet Ali zor anlar yaşarken, Arife taşınacakları gerçeğini öğrenir. Arife’nin tepkisi merak konusuyken, Mehmet Ali’nin ilk aşkı Deniz tekrardan eve gelir. Mehmet Ali, Deniz’den kurtulduğunu zannetse de Deniz ve Aslı daha da yakınlaşmıştır.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede;

Çağlar Çorumlu

Şebnem Bozoklu

Melek Baykal

Salih Kalyon

Timur Acar

Eslem Akar

Bahar Süer

Berke Üsdiken

Ecrin Su Çoban

Berat Efe Parlar

Beste Bereket

Rukan Demir 

Yeni bölüm nereden yayınlanacak?

Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği aile komedisi “İyi Aile Babası” Perşembe 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.