Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Barış ile Acun Ilıcalı arasında olan basketbol atışlarını izle

Survivor finale günler kala eğlenceli anlar yaşandı. Acun Ilıcalı ile Barış arasında basketbol oynandı. Basketbol challenge nasıl oynandı, tekrar nasıl izlerim, Barışın oynadığı takımlar, kim kazandı ve ödül ne oldu? Kaç kaç sonuçlandı ve kim ne kadar basket attı gibi araştırmalar da devam ediyor. Peki Barış'ı kimler destekledi ve Acun Ilıcalı'yı kimler destekledi, oyun kaç kişi arasında oynandı gibi aramalarda devam ediyor. Bu ve daha fazlası için detaylar haberimizde yer alıyor...

Perşembe 9 Temmuz 2020 23:17
Güncelleme: Perşembe 9 Temmuz 2020 23:20

Survivor finale günler kala eğlenceli anlar yaşandı. Acun Ilıcalı ile Barış arasında basketbol oynandı. Basketbol challenge nasıl oynandı, tekrar nasıl izlerim, Barışın oynadığı takımlar, kim kazandı ve ödül ne oldu? Kaç kaç sonuçlandı ve kim ne kadar basket attı gibi araştırmalar da devam ediyor. Peki Barış'ı kimler destekledi ve Acun Ilıcalı'yı kimler destekledi, oyun kaç kişi arasında oynandı gibi aramalarda devam  ediyor. Bu ve daha fazlası için detaylar haberimizde yer alıyor...

Acun Ilıcalı ile Barış arasında basket atışları yapıldı. Barış'ı destekleyen isimler Berkan ile Yasin oldu. Acun Ilıcalı'yı destekleyen isim ise Elif ile Cemal Can oldu. 2 oyun olarak oynandı. 

Acun Ilıcalı, kazananı destekleyen ile kaybedeni destekleyenleri kendi teknesi ile Dominikte tur atma ödülünü verdi. İlk oyunu Acun Ilıcalı 10-6 kazanarak durumu 1-0 yaptı. 

İkinci oyunu ise Barış Murat Yağcı kazandı. Barış oyunu 10-5 kazanarak durumu 1-1 yaptı. İkili set oyunun son bölümünde ise 5 sayı atan oyunu kazanacak. 

Oyunun ikinci bölümünde ise 5-4 sayıyı bulan Barış, oyunu kazandı. 2-1 skorla Acun Ilıcalı'ya karşı oyunu kazanmaya başardı.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.