Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Bayram Toysal, Radyospor'a konuştu: "Hedefimiz Süper Lig"

Cuma 25 Ekim 2019 18:19
Son Güncelleme: Cuma 25 Ekim 2019 15:23

TFF 1. Lig’de zirvede yer alan Hatayspor’un teknik direktör Bayram Toysal, Radyospor’a özel açıklamalar yaptı. Süper Lig’e çıkmayı hedeflediklerini belirten Toysal, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının kendileri için zor geçeceğini bildiklerini ancak; gereken önlemleri aldıklarını ifade etti.

Bayram Toysal, Radyospor'a konuştu

Radyospor’da Haber Aktif programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Bayram Toysal’ın açıklamaları şu şekilde:

Bayram Toysal: "Tüm çalışmalarımız pozitif devam ediyor"
Bayram Toysal: "Tüm çalışmalarımız pozitif devam ediyor"

Kısa bir süre önce Hatayspor camiasına katıldım. Tüm çalışmalarımız pozitif devam ediyor. Adana Demirspor maçında karşılığını aldık. Seriyi devam ettirmeyi planlıyoruz.

Bayram Toysal: "Zirvede bizi rahat bırakmayacaklar"
Bayram Toysal: "Zirvede bizi rahat bırakmayacaklar"

Zirveye çıkmak kolay değil, orada kalmak da kolay değil. Bizim bu süreci camia olarak kenetlenip götürmemiz gerekiyor. Zirvede kalmak ve iyi şeyler yapmak istiyoruz. Zirvede tabi bizi rahat bırakmayacaklar ve bizi zorlayan takımlar olacak. Keyif almaya ve vermeye çalışıyoruz.

Bayram Toysal: "Erzurumspor maçını kazanmak ve liderliği sürdürmek istiyoruz"

Erzurumspor maçı kağıt üzerinde de zor bir maç. Ama biz her türlü önlem aldık. Taktik ve teknik olarak çalıştık. İyi bir futbol oynamak ve liderliği korumak istiyoruz.

Bayram Toysal: "Hedefimiz Süper Lig'e çıkmak"
Bayram Toysal: "Hedefimiz Süper Lig'e çıkmak"

Her genç teknik adamın bir hedefi vardır. Benim yaşımda olan hocalar var. Onlar da değerli işler yapıyor. Biz sezon sonunda Hatayaspor ile Süper Lig’e çıkmak istiyoruz. Ekibime güveniyorum. Futbolcu kardeşlerimiz çok karakterli. Bu bizi ümitlendiriyor. Gösterdikleri hem karakter hem de saha içi duruşları çok pozitif. Bu arzu bizde olduğu sürece sezon sonunda Süper Lig’e çıkarız. Hatay halkına bu mutluluğu yaşatmak istiyoruz.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.