Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Botaş Cup başlıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Botaşspor'un ev sahipliğinde bu yıl 25-29 Eylül tarihleri arasında 12. yapılacak Anadolu Jet Botaş Cup Turnuvası'nda 8 takım mücadele edecek.

Çarşamba 23 Eylül 2015 16:36
Son Güncelleme: Çarşamba 23 Eylül 2015 16:36

Serkan Şenyürek

Botaş Cup'a Botaşspor'un yanı sıra Fenerbahçe, Adana ASKİ, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Hatay Belediyespor, Abdullah Gül Üniversitesi, Canik Belediyesi ve Ordusportakımları katılacak.

Seyhan Oteli Toplantı Salonu'nda turnuvaya katılacak takımların kaptan ve antrenörleri ile sponsorların bulunduğu toplantıda turnuvası hakkında bilgi verildi. Turnuvanın lig öncesi ciddi hazırlık maçlarını içerdiğini dile getiren Botaşspor Başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, "25 Eylül'de başlayacak olan turnuva 5 gün sürecek. Takımların lig öncesi kendi durumlarını görmesi, diğer takımları test etmesi ve lige son hazırlık olarak önemli bir turnuva olacak. Umarım sağlıklı ve sakatsız bir turnuva geçiririz" dedi.

Bu yıl ki ana sponsorları Anadolu Jet ile diğer sponsorlarına teşekkür eden Botaşspor Genel Menajeri Recep Altındağ ise, "12 yıldır geleneksel olarak düzenlediğimiz bu turnuvaya katılan tüm takımlara başarılardiliyorum. Adanalılar'ı maçları izlemeye davet ediyorum" diye konuştu.

5 TAKIMIN KAPTANI BOTAŞLI
Seyhan Oteli’nde düzenlenen basın toplantısına katılan takımların beşinin kaptanı Botaşspor’un formasını giydiler. Adana Askispor Kaptanı Nilay Kartaltepe, Botaşspor Kaptanı Pelin Derya Bilgiç, Canik Belediyespor Kaptanı Aslı İnceer, Orduspor Kaptanı Gülşah Akkaya ve Hatay Büyükşehir Belediyespor Kaptanı Gamze Takmaz ve Mersin Büyükşehir Belediyespor İnga Orekhova basın toplantısına katıldılar. Mersin’in kaptanı dışında 5 kaptan Botaşspor’un formasını giydi.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.