Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Brahimi'den şok eden talep! F.Bahçe ve G.Saray...

Pazartesi 3 Haziran 2019 10:33
Son Güncelleme: Pazartesi 3 Haziran 2019 13:33

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gündeminde olan Yacine Brahimi'nin Sarı-Kırmızılılardan talepleri şok etti. Cezayirli ismin yıllık 4 milyon Euro'dan 4 senelik sözleşme ve 5 milyon Euro imza parası istediği öğrenildi.

Galatasaray, bonservisi elinde olan 29 yaşındaki futbolcu, yıllık 4 milyon Euro’dan 4 senelik sözleşme garantisi, 5 milyon Euro imza parası ve 4 milyon Euro da menajerlik ücreti isteyince transferden vazgeçildi.

 

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da geçtiğimiz hafta içinde yöneticileri şoke eden bir olay yaşandı. 

Porto Kulübü ile sözleşmesi sona eren Cezayirli kanat oyuncusu Yacine Brahimi’nin transfer şartlarını soran sarı kırmızılı yöneticiler, aldıkları cevap karşısında şaşırıp kaldı. 

Zira 29 yaşındaki futbolcu öyle taleplerde bulundu ki, Galatasaraylılar ‘Bu kadar olur!’ demekten kendilerini alamadı.

Vergi ve primlerle 30 milyon Euro’yu geçiyor
Vergi ve primlerle 30 milyon Euro’yu geçiyor

Bonservisi elinde olan Brahimi, yıllık 4 milyon Euro’dan 4 senelik sözleşme garantisi, 5 milyon Euro imza parası ve 4 milyon Euro da menajerlik ücreti talep etti. Toplam 25 milyon Euro’yu bulan bu rakama, vergiler ve başarı bonusları da dahil edildiğinde futbolcunun maliyeti neresinden baksanız 30 milyon Euro’ya geçiyor. Galatasaray, bu akıl almaz maliyet nedeniyle Brahimi transferinden vazgeçti. (Hürriyet)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.