Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

"Büyük kulüplerin benimle ilgilendiğini biliyorum"

Perşembe 4 Haziran 2020 19:03
Son Güncelleme: Perşembe 4 Haziran 2020 19:07

Karagümrükspor'un genç stoperi Fatih Kurucuk, Radyospor'a özel açıklamalarda bulundu. Karagümrükspor'dan ayrılacak mı? Ömer Erdoğan nasıl bir teknik direktör? Şampiyonluk hedefleri sürüyor mu? Fatih Kurucuk tüm bu soruları Spor Kazanı programında cevapladı.

Tek hedefimiz şampiyonluk!

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Karagümrükspor'un genç stoperi Fatih Kurucuk, "Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Maçların başlamasına çok az bir zaman kaldı. Ben geçen sene şampiyonluk yaşadım. Bu sene de şampiyonluğun en önemli adaylarından biriyiz. Tek hedefimiz Süper Lig'e çıkmak" şeklinde konuştu.

Ömer Erdoğan çok özel bir insan!

Tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Fatih Kurucuk, teknik direktörleri Ömer Erdoğan'a da övgüler yağdırdı. Kurucuk, "Bizim sezon başından beri tek hedefimiz şampiyonluk. İlk 2 hedefimiz değişmedi. Geçen sene biz bu takımı Play-off'tan çıkardık. Şartlar ne olursa olsun Süper Lig'e çıkacağız. Ömer Erdoğan çok özel bir insan. İdman metodları çok iyi. Ömer Erdoğan geldiğinden beri 10 maçtır kaybetmiyoruz. Yıllardır teknik direktörlük yapıyormuş gibi bir havası var" dedi.

Sezon sonu her şey olabilir!
Sezon sonu her şey olabilir!

Fatih Kurucuk son olarak hakkında çıkan transfer haberlerine cevap verdi ve sezon sonunda her şeyin olabileceğini söyledi. Kurucuk, "Benim şu anda kontratım devam ediyor. Transferde adımın büyük kulüplerle geçmesi çok normal ancak şu anda sadece Karagümrükspor'un şampiyonluğuna odaklandım. Sezon sonu her şey olabilir. Büyük kulüplerin benimle ilgilendiğini biliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.