Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

"Camiaya Sesleniş" programı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Ali Koç, Camia'ya Sesleniş canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz... Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç FB TV'nin konuğu oluyor. Ali Koç, Fenerbahçe başkanı seçilmesinin ardından belirli zamanlarda yapacağını açıkladığı “camiaya sesleniş” programının ikincisini bu akşam 21:00’da FB TV’de yapacak. Fenerbahçe taraftarları ise canlı izlemek için şifresiz yayın arayışı içerisinde. FB TV'den canlı izlenebilecek program ile ilgili detaylar haberimizde...

Salı 11 Eylül 2018 21:38
Son Güncelleme: Salı 11 Eylül 2018 19:22

Ali Koç camiaya sesleniş programı canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un programda yeni projeler, idari kadrodaki değişiklikler, transfer politikası ve amatör branşlar hakkında açıklamalarda bulunacağı öğrenildi. 11 transfer yaparak futbol takımı kadrosunda da büyük bir revizyona giden Koç’un, transfer politikasını da değerlendireceği öğrenildi. Fenerbahçe taraftarları ise bu programı canlı izlemek için şifresiz yayın arıyor. FB TV'den canlı izlenebilecek program ile ilgili detaylar haberimizde...

"Camiaya Sesleniş" programı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Ali Koç, Fenerbahçe başkanı seçilmesinin ardından belirli zamanlarda yapacağını açıkladığı “camiaya sesleniş” programının ikincisini bu akşam 21:00’da FB TV’den canlı izlenebilecek.

Ali Koç nelerden bahsedecek?

Fenerbahçe'nin Başkanı Ali Koç, 24 Temmuz’da FB TV’de katıldığı ‘Camiaya Sesleniş’ programının bir benzerini salı günü yine yapacak. Fenerbahçe’nin patronu, burada hem muhabirlerin sorularını yanıtlayacak hem de taraftarın merak ettiği konulara açıklık getirecek.

FANATİK, Koç’un yapmaya hazırlandığı konuşmanın detaylarına ulaştı. Kanarya’nın 1 numarası, öncelikli olarak idari kadrodaki değişiklikleri ve yeni planları, projeleri açıklayacak.

11 transfer yaparak futbol takımı kadrosunda da büyük bir revizyona giden Koç’un, transfer politikasını da değerlendireceği öğrenildi.

Cocu’yla devam...

Teknik direktör Phillip Cocu’nun arkasında olan Başkan Ali Koç konuşmasında, Hollandalı teknik adamla yola devam edeceklerini de duyuracak.

Futbolun yanı sıra kulüp içerisinde ciddi değişimlere imza atan Sarı-Lacivertliler’in patronu, amatör branşlarda izleyecekleri yol haritasını ve yıllardır konuşulan ‘Fenerbahçe Üniversitesi’ hakkında da açıklamalarda bulunacak.

ALİ KOÇ CAMİAYA SESLENİŞ FB TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İdari kadroda ne değişti?

Aziz Yıldırım’ın ardından 3 Haziran’da Kanarya’da başkanlık koltuğuna oturan Ali Koç, büyük değişikliklere gitti.

Yönetim tamamen değişirken, Yıldırım döneminde Fenerbahçe’de futbolun başındaki isim Hasan Çetinkaya görevinden alındı. Daha sonra teknik direktör Aykut Kocaman ile yollar ayrıldı. Futbolun başına Fransız Sportif Direktör Damien Comolli getirildi, takım ise Hollandalı çalıştırıcı Phillip Cocu’ya emanet edildi.

Kimler gitti, kimler geldi?

Geçen sezon Aykut Kocaman’ın vazgeçilmezleri arasında yer alan Josef de Souza, Giuliano ve Fernandao takımdan ayrıldı, kasaya 25 milyon Euro girdi.

Bunun yanı sıra kiralık olan Luis Neto ve Vincent Janssen takımlarına döndü. Salih Uçan ise Empoli’ye kiralandı.

Kadroya ise tam 11 takviye yapıldı. İşte o isimler: Harun Tekin, Berke Özer, Reyes, Jailson, Tolga Ciğerci, Benzia, Ferdi Kadıoğlu, Barış Alıcı, Ayew, Frey ve Slimani. (Fanatik)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.