Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

CANLI İZLE | Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı ve sonuçları

81 milyonluk sayısal loto bugün (21 Kasım Cumartesi) 21.45'te canlı olarak çekilecek. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları nasıl sorgulanır? Sayısal loto sonuçlarını bekleyenler sayısal loto çekilişi canlı izle gibi araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan sayısal loto çekilişi haberimizde de olacak. İşte sayısal loto hakkında tüm detaylar...

Cumartesi 21 Kasım 2020 19:48
Güncelleme: Cumartesi 21 Kasım 2020 19:52

Çılgın Sayısal Loto’da 81 milyon lirayı aşan devasa ikramiye için bu akşam canlı yayında çekiliş gerçekleştirilecek. Şans oyunu meraklılarının heyecanla beklediği çekiliş bu akşam saat 21:45’te başlayacak. Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek çekilişte 6 numara ve 1 joker belirlenecek.

Şans oyunu meraklılarının heyecanla beklediği çekiliş bu akşam saat 21:45’te başlayacak. Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek çekilişte 6 numara ve 1 joker belirlenecek.

Sorgulama nasıl yapılır?

Bilet sorgulama yapabilmek için “millipiyangoonline.com” adresine girerek bilet numarasını sisteme girebilir ve kendinize ikramiye isabet edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Yine çekilişe ait yayını bu adresten izleyebilir ve ikramiye tutarları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Çekiliş sonucuna göre 2,3,4,5,6 ve 5+1 bilenler ikramiye almaya hak kazanıyorlar.

 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.