Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Canlı yayında Abdullah Avcı'ya çağrı: "Onurlu ol ve istifa et"

Çarşamba 22 Ocak 2020 10:06
Son Güncelleme: Çarşamba 22 Ocak 2020 10:06

Beşiktaş’ın Eski Yöneticilerinden Hakan Aksoy, siyah-beyazlıların gündemini değerlendirdi. Aksoy, Ahmet Nur Çebi yönetiminin ortaya bir hedef koyması gerektiğini söyledi. Teknik direktör Abdullah Avcı ile Beşiktaş’ın uyum sağlayamadığını belirten Aksoy, ”Avcı’dan onurlu bir davranış göstermesini ve istifa etmesini bekliyorum” dedi.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Hakan Aksoy’un açıklamaları şu şekilde:

Hakan Aksoy: ”Avcı’nın istifa etmesini bekliyorum”

Sivasspor’u tebrik etmek gerek. Bu yenilginin altında neler var? Onu da konuşmak gerek. Sezon başından beri söylüyoruz. Üst üste galibiyetler almamıza rağmen Abdullah Avcı ile elektrik tutmadı. Sürekli kayıplar, yanlış konuşmalar yapılıyor. Abdullah Avcı’dan onurlu bir davranış göstermesini ve istifa etmesini bekliyorum. Takım maça çok iyi başlıyor. İlk dakikalarda kalecinin hatasıyla gol oluyor. Böyle bir maçta iyi başlamış bir takımda, ilk gol yendiğinde hoca hep mi kulübede oturur? Hoca bir heyecan duymuyorsa takım nasıl heyecan duyacak?

Hakan Aksoy: ”Beşiktaş’ın kötü olduğunu biliyoruz, pekiyi hedef ne?”

Beşiktaş’ın var olduğu bir durum var. Artık kötüleri duymaktan yorulduk. Beşiktaş yönetimi tarihi bir rekorla göreve geldi. Beşiktaş’ın kötü durumda olduğunu herkes biliyor. Ne yapacağız? Bu hedefler anlatılmalı. Bir hedef ortaya koyulsun, camia da ona göre hareket etsin. Beşiktaş bir boşlukta gidiyor. Kötüyüz, tamam. Ama ne yapacağız? Bunun kararının verilmesi lazım acil bir şekilde.

Hakan Aksoy’dan yönetim ve taraftara mesaj

Yönetime öneriler, fikirler sunuyoruz. Tüzük değişikliği yapılması gerekiyor deniliyor. Yapılsın. Ne gerekiyorsa yapılsın. Adres değişikliği için bile önceki yönetimler olağanüstü toplantı yaptı. Yönetimden de bunu bekliyoruz. Dönüyoruz taraftara… Takıma sahip çıkmalı. Beşiktaş taraftarıyla büyüktür. Kötü de olsa takıma sahip çıkmalı. Beşiktaş’ın yeni yönetimi tribünleri kazanmalı. Ajitasyon yapmıyorum.

“Beşiktaş’ı ortak bir heyecana getirecek tavır alınmalı”

Serdal Adalı görevdeyken de bir alacağı vardı. Son durumunu bilemiyorum. Kimse kusura bakmasın Adalı da yönetimdeydi, Çebi de. Beşiktaş’ı ortak heyecana getirecek bir tavır alınması lazım. Beşiktaş’ın hedefini belirlemesi lazım. Camiada hep istenmeyen şeyler oluyor. Beşiktaş’ın ne durumda olduğunu herkes biliyor. Beşiktaş’ta görev almak kahramanlık ister.

Hakan Aksoy: ”Beşiktaş’ı geri istiyoruz”

Beşiktaş camiasından ortak hareketler gelmeli. Ljajic gibi bir adam 90 dakika top oynamıyor. Taraftara el kol hareketi yapıyor. Kimsenin unutmaması gereken şey Beşiktaş’ın büyüklüğü. Beşiktaş’ı geri istiyoruz. (AJANSSPOR ÖZEL)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.