Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Canlı yayında açıklandı! Vedat Muriç transferi için önerilen en yüksek rakam...

Pazartesi 24 Haziran 2019 14:16
Son Güncelleme: Pazartesi 24 Haziran 2019 17:16

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’un yöneticilerinden Hasan Yavuz Bakır, transfer gündemlerine yönelik açıklamalar yaptı.  Bakır, Vedat Muriç konusunda tavırlarının net olduğunu söylerken, golcü oyuncu için önerilen en yüksek rakamı da açıkladı.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Hasan Yavuz Bakır’ın açıklamaları şu şekilde:

"Transferde sakin kalacağız ve sağlam adımlar atacağız"

Taraftarlarımız heyecanla transfer bekliyor. Taraftarımız haklı. Yönetimler taraftarların gönlünü fethetmek için transferler yapabilir. Bunların örneklerini daha önce gördük. Fakat; kulüpler bu plansız çalışmalar sebebiyle büyük sıkıntılar yaşadı. Bizler oyunculara ihtiyacımız olduğunu biliyoruz, taraftarların beklentilerini de anlıyoruz. Kulübü borçlandırmak bize ne katacak? Takımımıza oyuncular katacağız. Ancak; transferde sakin olacağız. Transferde sağlam adımlar atmak, doğru hamleyi yapmak istiyoruz. Kulübü büyük oranda borçlandırmadan transferler yapacağız.

İsmail Kartal, kaç transfer yapılmasını istedi?
İsmail Kartal, kaç transfer yapılmasını istedi?

İsmail Kartal’ın talepleri doğrultusunda çalışmalar var ama rakam vermek doğru olmaz. Tabi ki her mevki için oyuncu transferi için çalışıyoruz. Kaleden forvete kadar arayış var. Alternatifi olmayan futbolcularımız var. Hocamızla sportif direktörümüz çalışıyor. Geniş bir futbolcu portföyümüz var. Son aşamaya geldiğimiz oyuncular. Olgunlaşınca paylaşacağız. Devre arasında olduğu gibi doğru transferleri uygun fiyata kadromuza katacağız.

Vedat Muriç konusunda son durum ne?
Vedat Muriç konusunda son durum ne?

Vedat Muriç konusunda tavrımız net. Birilerinin, ‘Vedat o parayı etmez. Bu oyuncuyu artık tutamazsınız. Oyuncu artık verimli olamaz’ demesi bizi ilgilendirmiyor. Kulübün ve Vedat’ın menfaatleri önemli. Öncelikli olarak kulübün menfaatidir. Vedat gibi kaliteli bir oyuncuyu kaybetmek istemeyiz. Altın madeni gibi bir kardeşimiz. Vedat’ın taliplileri çok fazla. Bu oyuncu için bir fiyat belirledik. O bedeli veren Vedat Muriç’i transfer edecek. Ayrıca Vedat’ı mutlaka satacağız diye bir düşünceye sahip değiliz.

"Muriç transferi için takas istemiyoruz"

Futbolseverlere Vedat Muriç transferi sebebiyle gına gelmiş olabilir. Son dakika haberleri paylaşılıyor. Anlaştı deniliyor ama ortada öyle bir durum yok. Anlaşmanın tek yolu kulübün mali menfaatlerine uygun olması. Oyuncu takası da ilgi alanımıza girmiyor. Futbolcunun kalitesini bilenler ve transfer etmek isteyenler de gereğini yapmak durumundadır.

"Vedat Muriç için önerilen en yüksek rakam 4 milyon Euro"
"Vedat Muriç için önerilen en yüksek rakam 4 milyon Euro"

Şu ana kadar Vedat Muriç için bize önerilen en yüksek rakam 4 milyon Euro. Kulüp adı vermek doğru olmaz. Ama şu ana kadar yapılan en yüksek teklif bu. Bu rakam da bizim beklentimiz adına çok aşağıda. Mutlaka satalım demiyoruz. Takımda kalırsa da bize büyük fayda sağlayacak bir futbolcu. Hayırlısı olsun.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.