Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Canlı yayında flaş sözler: "Abdullah Avcı konusunda kalp ve beyin çatışıyor"

Cumartesi 1 Haziran 2019 16:48
Son Güncelleme: Cumartesi 1 Haziran 2019 19:48

Spor Toto Süper Lig'de sezonu 3.sırada bitiren Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine Abdullah Avcı getirildi. Beşiktaş'ın Eski Yöneticilerinden Hakan Aksoy, siyah-beyazlıların gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Aksoy, "Abdullah Avcı konusunda kalp ve beyin çatışıyor" diye konuştu.

Radyospor'da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç'in sorularını yanıtlayan Hakan Aksoy'un açıklamaları şu şekilde:

"Beşiktaş iyi yönetilmedi"

Şenol Güneş'e de takıma da güvendik. Ekonomik olaylar sebebiyle problemler yaşadık. Ligi kötü bir yerde bitirdik diye düşünüyorum. Beşiktaş son 4 sezonun şampiyonu olabilirdi. Ama iyi yönetilmedi. Fikrim bu şekilde.

"Abdullah Avcı konusunda kalp ve beyin çatışıyor"
"Abdullah Avcı konusunda kalp ve beyin çatışıyor"

Abdullah Avcı ile ilgili bazı takıntılar var. Kalp ve beyin çatışıyor. Abdullah Avcı'nın başarılı olduğunu görüyoruz. Oynattığı futbol belli. Fakat; son haftalarda düşüşler yaşıyor. Camia desteği alamadığı için eksik oluyor. Taraftarsız bir camiadaydı. Ama Beşiktaş'ta durum farklı olabilir. Beklentimiz de o yönde.

"Abdullah Avcı'ya kalben kırığız"
"Abdullah Avcı'ya kalben kırığız"

Son 2 yılda mali anlamda kötü gidiş vardı. Beşiktaş her zaman potadaydı. Abdullah Avcı'ya kalben kırığız. Yaşanan bir sürü olay var. Onlar da unutulmadı. İlişkileri iyi kurması ve başlangıcı iyi yapmak zorunda.

Burak Yılmaz örneği

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz örneği var. Burak tepki gösterilen isimlerden biriydi. Ama önceden yaptığı negatif davranışları Beşiktaş'a gelince yapmadı. Abdullah Avcı da aynı tavrı gösterebilir.

"Fikret Orman projesi olmadan başkan seçildi"
"Fikret Orman projesi olmadan başkan seçildi"

Beşiktaş'ta Fikret Orman yeniden başkan oldu. Son döneminde. Kendisinden beklenen mali tabloyu nasıl düzelteceğini açıklaması. Bunu çok net açıklamadı. Hiçbir projeden bahsetmedi. Proje olmadan başkan seçildi. Bu bütçeyi nasıl düzelteceğiz? Onu açıklasınlar. 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.