Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Denizlispor'dan Kerem Can, Olcay ve Başakşehir açıklaması!

Salı 3 Aralık 2019 15:24
Son Güncelleme: Salı 3 Aralık 2019 15:29

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor’un Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan, Gaziantep FK karşısında aldıkları galibiyet ve Başakşehir maçı için açıklamalar yaptı. Ligde yukarıları hedeflediklerini anlatan Şanlıkan, Kerem Can Akyüz’ün geleceği ve Olcay Şahan ile ilgili de konuştu.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Kaan Şanlıkan’ın açıklamaları şu şekilde:

Kaan Şanlıkan: "Saha sonuçları kötü olursa iş yapsanız da eleştirilirsiniz"

Arka arkaya aldığımız galibiyetler yüzümüzü güldürdü. Sportif başarı önemli. Bir sürü iş yaparsınız ama saha sonuçları kötü olursa siz de eleştirilirsiniz. Bu iş biraz böyle. Arka arkaya iki galibiyet aldığımız için mutluyuz.

Kaan Şanlıkan: "Gaziantep FK maçını kazanacağımızdan emindik"
Kaan Şanlıkan: "Gaziantep FK maçını kazanacağımızdan emindik"

Gaziantep’e giderken bütün şehir galibiyete kilitlenmişti. Herkes kazanacağımızı söylüyordu. Zor bir maçı kazandık. Kazanacağımızdan emindik. Başakşehir maçında da hedefimiz 3 puanı alabilmek. Denizlispor olarak Başakşehir’i buradan puansız göndermek istiyoruz. Galibiyet serimizi devam ettirmeyi amaçlıyoruz.

Kaan Şanlıkan: "Başakşehir'i yenmek istiyoruz"
Kaan Şanlıkan: "Başakşehir'i yenmek istiyoruz"

Son aldığımız galibiyetle beraber daha da yukarılara bakmamızı sağladı. Bunu yapmak için de Başakşehir’i yenmek durumundayız. Hedefimiz yukarıya adım atabilmek. Biz yola ilk 5 hedefiyle çıkmıştık. Bunu da gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bazı hedefler koymak gerekiyor. Hedef olmadan yol alamazsınız. Teknik ekibimize ve takımımız inanıyoruz.

Kaan Şanlıkan açıkladı: "Kerem Can Akyüz kadro dışı kalmadı, ayrılmak için izin istedi"

Kerem Can Akyüz ile görüştük. Kendisi kadro dışı bırakılmadı. Forma şansı bulamayan bir kardeşimiz. Başka kulüplerle görüşmek istedi. Biz de kendisine yardımcı olmak istedik. Konu bundan ibaret. Başka bir takımda oynamak istiyor. Bize geçen sene emeği geçti. Sevdiğimiz bir kardeşimiz. İlk 11’de oynayacağı bir takımda oynamak istiyor.

Kaan Şanlıkan: "Olcay sevdiğimiz bir oyuncu, kendisinden memnunuz"
Kaan Şanlıkan: "Olcay sevdiğimiz bir oyuncu, kendisinden memnunuz"

Olcay Şahan bizim sevdiğimiz bir oyuncumuz. 2 haftadır da sonuca etki etmek için var gücüyle çalışıyor. Olcay’dan memnunuz. Taraftarlarımızdan ricam; tam desteklerini sürdürmeleri. Tam destek, hep destek sloganıyla birlikte yol alacağız. Denizlispor’u başarılı noktalara taşımak istiyoruz.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.