Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Diyadin: "Ligin daha zorlu geçeceğini kabul etmek lazım..."

Çarşamba 4 Eylül 2019 19:54
Son Güncelleme: Çarşamba 4 Eylül 2019 17:19

Ankaragücü'nün yeni teknik direktörü Metin Diyadin oldu. Deneyimli teknik adam Radyospor'a bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Diyadin, transfer yasağı ve lig hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ligin ileri dönemde daha güçlü geçeceğini söyleyen Diyadin'in Spor Kazanı programında yaptığı açıklamaları şu şekilde:

"Taraftarların önemli bir gücü var"

Kariyer ve görev anlamında, zor koşullardan güçlü çıkabilmek önemli. Oyuncularımız iyi başladı. Transfer yasağı olduğu için kadro derinliği anlamında bir sıkıntı var. Oyuncular buna rağmen istekli ve arzulu bir oyun sergilediler. Böyle durumlarda taraftarların rolü ortaya çıkıyor. Ankaragücü taraftarları bunu yıllardır başarıyla yapıyor. Taraftarın önemli bir gücü var. Bu da Ankaragücü'nde var. İnşallah bu sıkıntılı süreci (transfer yasağından ötürü) aşarız.

"Altayapıyı değerlendireceğiz"
"Altayapıyı değerlendireceğiz"

Altayapıdan yakalayacak potansiyeli değerlendireceğiz. Bugün başlıyoruz. İnşallah böyle bir durum olur. Takımın derinliği açısından önemli.

Transfer yasağı hakkında...
Transfer yasağı hakkında...

İnşallah devre arasında transfer tahtası açılabilir. Bunu kendi adıma değil, camia için söylüyorum. Ankaragücü çok önemli bir camia. İnşallah bu konu da çözüme ulaşır. Başkan çalışmaları yönetiyor.

"Devre arasında hedefler koyacağız"

Bugüne kadar dışarıdan izledik ve takdir ettik. Şimdi saha kenarında temsil edeceğim. İnşallah aynı şekilde güzel olur. Taraftar her şartta takımın yanında oluyor. Ligin daha zorlu geçeceğini kabul etmek lazım. Bu süreci iyi geçirip, devre arasında bir hedef koymak daha doğru olur diye düşünüyorum.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.