Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Dursun Özbek'i devirmek için gizli operasyon! Asıl hedef Tudor değil...

Cuma 15 Aralık 2017 10:20
Güncelleme: Cuma 15 Aralık 2017 10:20

Galatasaray, Mayıs 2018'de seçime gidiyor. Camianın önde gelen isimlerinden Faruk Süren, Ali Dürüst, Fatih Altaylı ve Abdurrahim Albayrak'ın mevcut başkan Dursun özbek'i koltuğundan etmek için Fatih Terim simini koz olarak kullandıkları iddia edildi. 

Galatasaray'da seçim heyecanı!
Galatasaray'da seçim heyecanı!

G.Saray'da Mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurul öncesi tansiyon yükseliyor... Sarı-kırmızılılar'da özellikle son günlerde teknik direktör Igor Tudor üzerinden başlatılan algı operasyonun arkasında çok farklı bir hedef olduğu ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre camianın önemli isimlerinden Faruk Süren, Ali Dürüst, Fatih Altaylı ve Abdurrahim Albayrak, seçim için ortak hareket etme kararı aldı.

Asıl hedef Tudor değil!
Asıl hedef Tudor değil!

Bu 4 isim, gizli bir başkan adayı üzerinde uzlaşma sağladı. bu oluşumun Özbek'i devirmek için Fatih Terim'i koz olarak kullandığı iddia ediliyor. Eleştirilerin hedefinin Tudor değil Özbek olduğu öne sürülüyor.

Özbek gelişmelerden haberdar!
Özbek gelişmelerden haberdar!

Takım lider olmasına rağmen Tudor üzerinden kopartılan büyük fırtınanın arkasında da bu gizli seçim planının yattığı öğrenildi. Özbek'in de perde arasında yaşanan bu gelişmelerden haberdar olduğu belirlendi.

Faruk Süren yönetime girecek mi?
Faruk Süren yönetime girecek mi?

Faruk Süren'in yönetim listesinde yer almayacağı, bu oluşuma dışarıdan destek verdiği öğrenildi. Dürüst, Albayrak ve Altaylı ise seçimde Dursun Özbek'in karşısında bizzat yer almanın planını yapıyor.

(Takvim)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.