Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Emre Akbaba dönüş tarihini açıkladı!

Pazar 17 Kasım 2019 15:42
Güncelleme: Pazar 17 Kasım 2019 13:43

Galatasaray'da rehabilitasyon sürecine devam eden Emre Akbaba, sarı kırmızılı takımın altyapısında forma giyen çocukların sorularını yanıtladı. Galatasaray Youtube kanalında yayınlanan söyleşide Emre Akbaba, sahalara ne zaman döneceğini de açıkladı. Emre Akbaba sahalar ne zaman dönecek? İşte yanıtı...

Emre Akbaba'dan Yener İnce'ye teşekkür

Emre Akbaba "Yaşadığınız sakatlıkta bu büyük süre zarfında neler yaptınız? Zamanı nasıl geçirdiniz?" şeklindeki soruya, "İlk sakatlığımda ayağımda 4 ay alçı vardı. Kulübe gelip fitness çalışıyordum. Üst taraf sakat değildi sonuçta. Onun dışında evden pek çıkamıyordum. Play-Station oynuyordum. Maalesef, sıkılıyordum ama yapacak bir şey yoktu. İkinci sakatlığımda ise dönüşüm daha hızlı ve rehabilitasyon süreci daha hızlı oldu. Bunda kulüp doktorumuz Yener İnce'nin emeği büyük." yanıtını verdi.

Emre Akbaba: "İkinci yarıda dönmeyi planlıyoruz"

Emre Akbaba, "Sahalara ne zaman döneceksiniz?" yönündeki soruya ise, "Birkaç hafta sonra takımla antrenmanlara başlayacağımı düşünüyoruz. Onun dışında ikinci yarıda dönmemi planlıyoruz." diye konuştu. (Fanatik)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.