Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Erkan Zengin’den Es-Es’e büyük vefa!

Eskişehirspor haberleri… Eskişehirspor'un transfer yasağının kaldırılması için büyük uğraş veren Erkan Zengin'den, bir dönem kaptanlığını yaptığı Es-Es’e büyük sürprizleri var. İşte detaylar…

Çarşamba 27 Ocak 2021 14:14
Güncelleme: Çarşamba 27 Ocak 2021 14:22

Eskişehirspor'un transfer yasağının kaldırılması için İstanbul'da uğraş veren Erkan Zengin'nin Kırmızı Şimşekler’e büyük sürprizleri var. Zengin, yönetim transfer tahtasını açabilirse 8-10 kadar futbolcuyu Eskişehir'e getirecek.

Eskişehir Anadolu Gazetesi’nin haberine göre Eskişehirspor Yönetimi ve Başkan Mustafa Akgören, transfer yasağının kaldırılması yoğun için çaba harcarken, yönetime en büyük desteği sağlayanlardan birinin, kulübün eski kaptanlarından Erkan Zengin olduğu belirtildi.

İstanbul'da, kulüpten alacağı olan oyunculardan imza almak için çabalayan tecrübeli futbolcu, ciddi aşama kaydedilmesini sağladı.

Habere göre, Eskişehirspor transfer yasağını kaldırabilirse, eski kaptan Erkan Zengin de takıma katılmak üzere Eskişehir'e gelecek.

Yönetim de bugün Erkan Zengin ile görüşmek için İstanbul'a gitti. Kırmızı-Siyahlılar tahtayı açabilirse, Eskişehir'e Erkan Zengin ile birlikte hareket edecek.

Fakat İç Anadolu temsilcisine yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, 35 yaşındaki tecrübeli futbolcu Eskişehir'e yalnız gelmeyecek. Erkan Zengin'den sonra Eskişehirspor’a katılması beklenen isimler taraftarı heyecanlandıracak cinsten olduğu öne sürülüyor.

Volkan Şen, Serdar Özkan, Mehmet Battal, Bahadır Öztürk, Abdülhamit Yıldız, Mehmet Uslu, Stefan Silva, Tarık Çamdal, Chikeluba Ofoedu gibi isimlerin Eskişehirspor'a Erkan Zengin ile beraber imza atacağı konuşuluyor.

Öte yandan, bu isimler için tek problemin peşinat şartı koşmalarının olduğu belirtiliyor. Eğer yönetim futbolcuları peşinat şartından vazgeçirebilirse, bir iki gün içerisinde tüm bu isimlerin Eskişehir'e gelebileceği iddia ediliyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.