Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ersun Yanal giderse Ali Koç'un aklındaki isim...

Pazartesi 24 Şubat 2020 20:39
Son Güncelleme: Pazartesi 24 Şubat 2020 17:46

Ersun Yanal, Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Ali Koç'un aklındaki teknik direktör kim?

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Menajer Ali Polat'ın açıklamaları şu şekilde:

Rodolfo Cardoso, Fenerbahçe'yle anlaşmıştı!
Rodolfo Cardoso, Fenerbahçe'yle anlaşmıştı!

"Benim bildiğim kadarıyla Fenerbahçe ligin ilk yarısında Beşiktaş derbisinden önce Alman bir teknik direktörle görüştü. Hamburg'un eski teknik direktörü Rodolfo Cardoso o dönem Fenerbahçe'yle anlaşmıştı. Beşiktaş derbisi kazanılınca Ersun Yanal takımda kaldı. O dönemde Ali Koç, Arjantinli teknik adamla görüşüp prensipte anlaştı. Beşiktaş maçından sonra Ersun Yanal yollanacaktı ancak maç kazanılınca Yanal takımda kaldı. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü 1-2 güne belli olur. Ersun Yanal'ın bu saatten sonra Fenerbahçe'de kalması bence çok zor."

Tolgay Arslan iyi oynadı!

"Ben dün Tolgay'ı uzun süre oynamamasına rağmen beğendim. Maç berabereyken Tolgay'ı çıkarması bence Ersun Yanal'ın hatalarından biriydi. Mehmet Ekici daha erken oyuna girebilirdi. Bence Tolga Ciğerci oyundan alınmalıydı. Türkiye'de yorumcular herkesi uçurup düşürüyorlar. Tolgay'ın morali mağlubiyetten dolayı çok bozuktu. Ben ona dün gece moral verdim." 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.