Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Ersun Yanal, yönetim ve Comolli ile bir araya geldi! Transfer...

Pazartesi 6 Mayıs 2019 09:47
Son Güncelleme: Pazartesi 6 Mayıs 2019 12:47

Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe'de yönetim, Ersun Yanal ve Comolli gelecek sezon çalışmaları için bir araya geldi. Kasımpaşa galibiyeti bizi rahatlattı. Kefeni yırttık! Şimdi asıl önemli olan tespit ettiğimiz eksikler üzerine odaklanmaktır. Acil planlama yapmalıyız. Transferde de hızlı hareket etmeliyiz..

Kasımpaşa'yı 3-1 yenerek son 3 haftaya rahat giren Fenerbahçe'de teknik patron Ersun Yanal'ın aklı fikri gelecek sezonun şampiyon takımını kurmak. Yönetim ve Comolli ile bir araya gelen Ersun Yanal, "Ligde kefeni yırttık. Önümüzdeki sezon için planlama yapmalıyız. Transferde de hızlı hareket etmeliyiz" dedi..

Hazırlık kampına yetişmeli
Hazırlık kampına yetişmeli

Takımda ciddi eksikliklerin olduğunu dikkat çeken Yanal, "Hazırlık kampına kadar mümkünse tüm takviyeler yapılmış olmalı. Transfer geciktikçe adaptasyon da daha geç oluyor. Zaman kaybetmeyelim" diye konuştu..

Karakterli, dayanıklı, yetenekli
Karakterli, dayanıklı, yetenekli

Yanal şöyle devam etti: Kalmasını istediğim oyuncular büyük oranda belli. Zaafımız olan bölgelere karakterli, yetenekli ve dayanıklı isimler istiyorum..

Çabuk karar vermeliyiz

Sadece sözleşmesi biten oyuncularla bu işi çözemeyiz. Bu oyuncular zaten genç değiller. Çabuk karar verip, gerekli takviyeleri bir an önce yapmamız şart.. (Takvim)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.