Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Eski Asbaşkan konuştu: "Ali Koç'a sahip çıkalım"

Pazartesi 24 Şubat 2020 15:59
Son Güncelleme: Pazartesi 24 Şubat 2020 13:03

Fenerbahçe’nin Eski Yöneticilerinden İsfendiyar Zülfikari, 3-1 biten Galatasaray derbisinin ardından bir paylaşımda bulundu. Zülfikari, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a sahip çıkılması gerektiğini ifade etti.

Zülfikari’den Ali Koç’a destek

Kendisine ait sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Zülfikari, “Büyük Fenerbahçe taraftarı; biz çok zor günler gördük, hepsini beraber göğüsledik... Yöneticisinden taraftarına BİZİ KİMSE YIKAMAZ!! Başkan da bizim takım da bizim. Armaya sahip çıkalım” ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım döneminde Asbaşkan olarak görev yaptı
Aziz Yıldırım döneminde Asbaşkan olarak görev yaptı

İsfendiyar Zülfikari, Aziz Yıldırım döneminde Asbaşkan olarak görev yapmıştı. Zülfikari, görüş ayrılıkları sebebiyle yönetimdeki görevinden istifa etmişti.

Zülfikari, yaptığı yazılı açıklamada ne demişti?
Zülfikari, yaptığı yazılı açıklamada ne demişti?

"2012 yılından itibaren Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulunda Asbaşkan olarak hizmet vermekteydim. Bu süre içinde gönülden bağlı olduğum Kulübümüzü Avrupa Standartlarında başarılara ulaştırmayı hedefleyen bir yönetim gayreti içinde bulundum, maddi ve manevi fedakarlıklardan kaçınmadım. Ancak son dönemlerde yönetimsel görüş ayrılıklarım nedeniyle kulübüme yeterince katma değer sağlayamamanın üzüntüsünü yaşadım.

Bu nedenle Fenerbahçe Yönetim Kurulunda ve bağlı kuruluşlarındaki görevlerimden istifa ettiğimi Kamuoyuna ve yüce Fenerbahçe taraftarına saygıyla duyururum Doğaldır ki, bundan sonrada bu büyük camianın her daim hizmetkarı olacak, bir kongre üyesi ve Şerefli Fenerbahçe taraftan olarak üzerime düşen her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğim."

Selim Kosif tepki gösterdi
Selim Kosif tepki gösterdi

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Selim Kosif, Galatasaray'a 3-1'lik mağlubiyetin ardından sosyal medya hesabından mevcut yönetime tepki gösterdi. Kosif yaptığı paylaşımda, "20 yıl içinde görmediğimiz her şeyi 2 yılda yaşattınız helal olsun size." ifadelerine yer verdi. (AJANSSPOR)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.