Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Eski genel sekreter sponsorun başına geldi

Son dakika haberleri... Galatasaray'dan geçen sene ayrılan Mustafa Turgun, bu sefer sarı-kırmızılıların sponsorunun başına geldi. İşte detaylar...

Cumartesi 17 Ekim 2020 14:06
Son Güncelleme: Cumartesi 17 Ekim 2020 14:13

Galatasaray’da 2019 yılında görevinden ayrılan Mustafa Turgun, sarı-kırmızılıların 3 ay önce anlaştığı sponsorunun genel müdürü oldu.

Galatasaray’da uzun yıllar genel sekreter olarak görev yapan Mustafa Turgun, son 20 yılın adeta kulüpteki kurumsal hafızasıydı. Turgun’un geçen sene görevden ayrılması camiada şok etkisi oluşturmuştu. 23 Aralık 2019’da Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada Turgun’un ayrılık sebebi olarak emeklilik gösterilmiş ve “Kulübümüzde Genel Sekreterlik görevini sürdüren Sayın Mustafa Turgun, emeklilik nedeniyle görevinden ayrılmıştır. Uzun yıllar kulübümüze özveriyle hizmet etmiş olan çalışma arkadaşımız Sayın Mustafa Turgun’a vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz” denilmişti.

6 Ağustos’ta imza

Galatasaray 6 Ağustos 2020 günü yine bir resmi açıklama yaptı ve yeni sponsorluk anlaşmasını duyurdu. Açıklamada, “Şirketimiz ile Capital Sports Media Limited arasında 2020-2021 sezonundan başlamak üzere bir futbol sezonu için maç sırasında 35 dakika olmak üzere saha içi led pano reklamı, iki adet pozisyonda üç boyutlu halı reklamı ve maç öncesi, maç sonrası ve devre arasında olmak üzere toplam 25 dakika scoreboard reklam alanlarının satış hakkı verilmesi hususunda KDV dahil 1.062.000 GBP ücret karşılığında anlaşmaya varılmıştır” denildi. Galatasaray’ın reklam anlaşması yaptığı Capital Sports Media’nın genel müdürü, kulübün eski genel müdürü  Mustafa Turgun oldu.

4 Türk 2 yabancı

Londra merkezli olduğu belirtilen medya şirketinin genel müdürü Mustafa Turgun olurken beyin takımında CEO olarak da Tim Mangall bulunuyor. Ana ekibi oluşturan 6 kişinin 4’ü Türk, 2’si yabancı.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.