TAKVİM

Fatih Terim'den Falcao itirafı: "Oynamasını çok isterdim"

Cumartesi 18 Temmuz 2020 21:56
Son Güncelleme: Cumartesi 18 Temmuz 2020 22:37

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe'i 3-1 mağlup ettikleri karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. 

"Bu 3 puan iyi oldu"

Kötü gidişe dur dediklerini ifade eden Terim, "Oyunu domine eden bir Galatasaray'ın şu ana kadar kazanamaması mental anlamda sıkıntıya yol açtı. Bazı oyuncularımız top tutmakta zorlandı. Bunları normal karşılıyorum çünkü o maçların travması. Genel olarak oynayan ve gol pozisyonları bulan Galatasaray vardı. Bakalım ligi nerede bitireceğiz. Bu 3 puan iyi oldu. En azından kötü gidişe dur dedik. Galatasaray ve benim 3 puan hasretimiz bittiği için sevinçliyiz" dedi. 

Feghouli'nin ihtar çekmesi hakkında...

Feghouli'nin ihtar çekmesi hakkında sorulan soruya yanıt veren Terim, "Bu konularla yönetim açıklamayı yaptı. Bunlar yönetimsel konular. Birçok konumuz var, maddi ve manevi... Önümüzdeki yılların sıkıntıları var. Bunların hepsini aşmamız lazım. Hepimizin ısrarla üzerinde durması gereken sorunları, sadece geçmiş olarak kabul etmeyip geleceği de iyi planlamak lazım. Ben geçen sene böyle gitmez, dedim. Kimse neden demedi? Bu ekonomik ortamda Şampiyonlar Ligi'ne kalmak belki küçük yarayı pansuman etmek gibi olabilir. Ancak yarayı kurutmak için neler yapılmalı? Bunun kaygısını duymalıyız" şeklinde konuştu. 

"Falcao'nun oynamasını çok isterdim"
"Falcao'nun oynamasını çok isterdim"

Sakatlığı nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyen Falcao hakkında konuşan Terim, "Falcao gibi bir oyuncunun devamlı oynaması hepimizin isteği. Oynadığı zaman skoru etkiler ama maalesef bu sene sakatlıklardan dolayı pek fazla faydalanamadık. Lig bitsin hayırlısıyla... Nerede ve nasıl bitecek göreceğiz. Sonrasında tüm takımla ilgili bilgileri yönetimimize vereceğiz. Ancak oynamasını çok isterdim" ifadelerini kullandı. 

Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.