Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan 2024 için müthiş destek!

Perşembe 27 Eylül 2018 08:07
Son Güncelleme: Perşembe 27 Eylül 2018 11:07

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapmak isteyen Türkiye’nin heyeti, UEFA’nın İsviçre’deki merkezi Nyon’daki yerini aldı.

Organizasyonu alacak ülke bugün netleşecek

Bugün saat 15.45’te başlayacak törende açıklanacak 2024’ün ev sahipliği organizasyonunda Türkiye’yi Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 1.Başkanveli ve UEFA Yönetim Kurulu üyesi Servet Yardımcı, Başkanvekili Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Genel Sekreter Kadir Kardaş temsil edecek. Bu 5 isim, karar öncesi UEFA’ya yapılacak sunuma bizzat girecek.

Ali Koç da destek verecek
Ali Koç da destek verecek

EURO 2024 adaylığımıza Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da, bizzat İsviçre'de tam destek verecek. Aynı zamanda Koç Holding’in Başkanvekili olan Ali Koç, UEFA’ya Türkiye ekonomisinin sağlam temellere dayandığını yerinde anlatacak.

Sayılı iş adamlarından
Sayılı iş adamlarından

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da bugün İsviçre’ye gelerek federasyona bizzat yerinde destek verecek. Koç, ülkemizin adaylıkla ilgili olarak kulis faliyetlerinde yer alıp, Türkiye’nin işin ekonomik kısmında oldukça sağlam temellere sahip olduğuna vurgu yapacak.

Nyon'da etkin rol üstlenecek

Ayrıca Koç Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak sadece Avrupa’nın değil dünyanın tanıdığı sayılı işadamlarından biri olan Ali Koç’un, Nyon’da bugün etkin bir rol üstlenmesi bekleniyor. (Fanatik)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.