Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Fenerbahçe bir projeyi daha iptal etme kararı aldı

Çarşamba 1 Ağustos 2018 22:37
Son Güncelleme: Çarşamba 1 Ağustos 2018 22:39

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün yaşadığı mal, sıkıntılar yüzünden Fenerbahçe Üniversitesi sonrasında bir projeyi daha iptal etme kararı aldı. İşte detaylar...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, durduralacağını belirttiği 'Hedef 1 Milyon Üye' projesi kapsamında Antalya'nın Belek ilçesinde yapılan tesisin kiralanmasına, Kayseri yapılan projenin ise durdurulmasına karar verdi.

Mali yönden sıkıntılı bir sürece giren Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un tasarruf odaklı önlemleri belli olmaya başladı.

Geçtiğimiz cumartesi yapılan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda eski başkan Aziz Yıldırım döneminde başlatılan 'Hedef 1 Milyon Üye' projesi ile ilgili konuşan Koç, "1 Milyon Üye projesini ciddi anlamda irdeliyoruz, geleceği nasıl olacak bakacağız, hep beraber karar vereceğiz. Fenerbahçe'nin bugün geldiği durumdan hepimiz sorumluyuz, çünkü hesap sormadık, kurcalamadık."

"Fenerbahçe'de kısa vadede yeni bir tesis olmayacak, olursa da önce altyapıları daha sonra da A Takımımızı taşıyacağımız bir tesis olacak. Önceki yönetimimizin Gebze projesi vardı ancak orada da hukuki bazı sorunlar var” ifadelerini kullanmıştı.

KULÜBE YÜK OLMAYACAKKoç'un, bu proje bağlamında Antalya'nın Belek ilçesinde yapılan tesisin işletmesini kiraya verme kararı verdiği öğrenildi. Böylece tesisin kulübe yük olmasının önüne geçilmiş olacak ve Fenerbahçeliler'e kısa süre içinde hizmet vermesi sağlanacak.

Kayseri'deki Fenerbahçe Evi projesinin ise şimdilik durdurulacağı ve arazinin durumuna önümüzdeki günlerde karar verileceği bildirildi. Diğer arazilerle ilgili ise gelecek günlerde önemli kararların alınması bekleniyor. (Spor Arena)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.