Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Fenerbahçe: "Ramazan’ın hayallerine hep birlikte dokunuyoruz"

Fenerbahçe haberleri... TFF Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü, Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Günbuldu köyünde, elektrik teline kanadı takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve ardından her iki konuluna da kaybeden Ramazan Taşdemir’in en büyük hayalini gerçekleştirmek üzere harekete geçti. Sarı-lacivertli takım #HayallereDokunuyoruz sloganı ile bir seferberlik başlattı. İşte detaylar...

Cuma 20 Kasım 2020 20:12
Güncelleme: Cuma 20 Kasım 2020 20:13

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe, Ramazan Taşdemir’in en büyük hayalini gerçekleştirmek üzere harekete geçti.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Sosyal sorumluluk projeleri konusunda her zaman öncü kulüp olma görevini gören Kulübümüz, bu kez taraftarlarımız tarafından başlatılan, Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Günbuldu köyünde, elektrik teline kanadı takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve ardından her iki konuluna da kaybeden Ramazan Taşdemir’in en büyük hayalini gerçekleştirmek üzere harekete geçti.

Yaşanan bu vahim kazanın ardından Sağlık Bakanlığı ile birlikte çok sayıda derneğin katkısıyla protez kolları takılan Fenerbahçe sevdalısı Ramazan’ın, hayatına daha rahat devam edebilmesi adına gerekli olan robotik kollara kavuşması için Büyük Fenerbahçe taraftarımız #HayallereDokunuyoruz sloganı ile bir seferberlik başlattı.

Camiamızın büyüklüğü ile adım atan, taraftarlarımız tarafından #HayallereDokunuyoruz sloganıyla başlatılan kampanyaya sessiz kalmayarak her platformda çağrıda bulunan Kulübümüz; şimdi Ramazan’ın sesi oluyor.

Hayata tutunmaya çalışan Ramazan Taşdemir’in, Ağrı Valiliği onaylı bağış hesabı üzerinden toplanacak yardımlar sayesinde robotik kollarına kavuşması için hep beraber hayallere dokunalım…" ifadesi kullanıldı.

Ramazan Taşdemir için Ağrı Valiliği onaylı bağış hesabı:

Ramazan Taşdemir
(Ziraat Bankası)
Iban: TR45 0001 0004 7989 0696 5750 02
Hesap no: 479890696575002

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.