Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Fenerbahçe'de FenerOl kampanyasına 500 bin TL veren Galatasaraylı kim?

FenerOl kampanyasına 500 bin TL veren Galatasaraylı kim? Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda konuştu. Koç, FenerOl kampanyasının detaylarını da açıkladı.Peki, FenerOl kampanyasına hangi Galatasaraylı destek oldu? 500 bin TL veren Galatasaraylı kim?

Cumartesi 27 Nisan 2019 17:57
Son Güncelleme: Cumartesi 27 Nisan 2019 20:57

FenerOl kampanyasına 500 bin TL veren Galatasaraylı kim? Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda konuştu. Koç, FenerOl kampanyasının detaylarını da açıkladı. Taraftarlar, bu açıklamadan sonra FenerOl kampanyasına destek veren Galatasaraylı kim hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Peki, FenerOl kampanyasına hangi Galatasaraylı destek oldu? 500 bin TL veren Galatasaraylı kim?

"Bir Galatasaraylı 500 bin TL bağış yaptı"

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Başkan Ali Koç, kulübün ekonomik yapısına ve FenerOl Kampanyası'nda dair detayları üyelerle paylaştı. Koç, bir Galatasaraylı'nın bu kampanyaya 500 bin TL destek olduğunu da aktardı. ''Bir Galatasaraylı, kampanyamıza 500 bin TL bağış yaptı. Bazı insanlar bu durumu tiye de alabilir ama göreceksiniz, sonunda hepiniz iftihar edeceksiniz'' şeklinde konuşan Ali Koç, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Fener Ol projesi, futbol takımı kötü olduğu için yapılmadı. Bu küçük bir adımdır. Bizim hedeflediğimiz rakamlar, kimsenin telaffuz etmediği rakamlar. Önceden belirlenmiş bir kampanyadır. Başka kulüplerin yaptığı yardım kampanyalarını görünce bu işe girmememiz gerekirdi ama girdik. Biz biliyoruz ki Biz Fenerbahçeyiz. Söz konusu Fenerbahçe olduğu zaman taraftarın cömertliği hiçbir kulüple kıyaslanamaz. Bundan da cesaret alarak finansal yol haritamız olan bir ayağı hayata geçirdik. Bir Galatasaraylı, kampanyamıza 500 bin TL bağış yaptı. Bazı insanlar bu durumu tiye de alabilir ama göreceksiniz, sonunda hepiniz iftihar edeceksiniz."

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.