Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Fenerbahçe'den Lucescu'ya sürpriz telefon!

Çarşamba 11 Mart 2020 16:07
Son Güncelleme: Çarşamba 11 Mart 2020 16:11

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? Lucescu, Fenerbahçe'ye mi geliyor? Ali Koç ve Lucescu telefonda ne konuştu? Lucescu şampiyonluk için ne dedi?

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Mircea Lucescu'nun danışmanı Süreyya Ertuğrul'un açıklamaları şu şekilde:

Fenerbahçe için en güçlü aday Lucescu!

"Benim aldığım istihbarata göre Ali Koç ve Fenerbahçe Yönetimi Lucescu'yla bir ön görüşme yapmış. Lucescu, Fenerbahçe'ye her zaman sıcak bakıyor. Lucescu, Türkiye'de çalışmak istiyor. Devre arasında Sion'un teklifini reddetti. Lucescu'nun gelip gelmeyeceğini sordular. Benim bildiğim Fenerbahçe'nin elindeki en güçlü aday Lucescu." 

Lucescu'yla telefonda görüştüler!

"Lucescu'yla bir telefon görüşmesi olmuş. Lucescu Milli Takım'ı çalıştırırken de onunla yine sıcak temasa geçmişlerdi. Ersun Yanal'dan önce de bir görüşme olmuştu. Bu sene artık kayıp bir sene."

Lucescu: "Birkaç takviyeyle Fenerbahçe'yi şampiyon yaparım"
Lucescu: "Birkaç takviyeyle Fenerbahçe'yi şampiyon yaparım"

"Lucescu birkaç takviyeyle Fenerbahçe'yi şampiyon yapacağını söyledi. Razvan'la hiçbir zaman aynı çatı altında olmayı düşünmüyor. Lucescu oğlunun kendisinden daha başarılı olduğunu düşünüyor ve onu çeşitli Türk kulüplerine öneriyor. Razvan çok tecrübeli ve iyi bir teknik direktör. Razvan şu anda Suudi Arabistan'da lider konumda. Şu anda  Fenerbahçe için sadece Lucescu ismi gündemde. Oğluyla ilgili bir gündem şu an için yok. Lucescu'yla ilgili sıcak bir temas var. Ben en doğru adayın Lucescu olduğunu düşünüyorum. Lucescu en az 2 yıllık bir anlaşma istiyor."

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.