Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

'Galatasaray, Rodriguez'in transferi için yetki belgesi aldı'

Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray'da sürpriz bir isim ortaya atıldı. Galatasaray'ın Real Madrid'le 1 senelik sözleşmesi bulunan Kolombiyalı futbolcu James Rodriguez'i, transfer etmek istediği iddia edildi.

Cuma 21 Ağustos 2020 08:32
Son Güncelleme: Cuma 21 Ağustos 2020 08:32

Gelecek sezon alternatifli bir kadro kurmak isteyen Galatasaray, çok ses getirecek bir transfer yapmak istiyor.

Fotomaç'ın haberine göre; sarı kırmızılı takım, Real Madrid'le 1 senelik sözleşmesi bulunan James Rodriguez'i kadrosuna katmak için çalışmalara başladı.

Haberde Galatasaray adına transfer görüşmelerini Şükrü Hanedar'ın yaptığı belirtildi. James Rodrigues'in transferi için Real Madrid'in kapısını çalan ve "Maaşının yarısını biz, yarısını siz ödeyin" diyen Şükrü Hanedar'a, İspanyollar "Öncelikle oyuncuyu ikna edin" cevabının geldiği iddia edildi.

Real Madrid, 29 yaşındaki Kolombiyalı James Rodriguez'le görüşebilmesi için Galatasaray'a yetki belgesi verdi.

Bu belgede, sarı-kırmızılı kulübe, 31 Ağustos'a kadar ikna süreci tanındı. Eğer bu 10 gün içinde James, Galatasaray'ın sunduğu imkanlardan memnun kalırsa, Real Madrid ile bir görüşme yapılacak. O görüşme James'in imza sürecine kadar ulaşabilecek.

Kolombiyalı 10 numaraya daha iyi bir teklif gelmediği takdirde Galatasaray'a evet diyebileceği vurgulandı.

Falcao faktörü

Galatasaray'ın geçen sezon kadrosuna kattığı Radamel Falcao'nun da bu transferde aktif rol oynadığı iddia edildi. Rodriguez ve sevgilisi Shannon De Lima'yı Radamel ve eşi Lorelei Taron'ın ikna edeceği ifade edildi.

Öte yandan Falcao'nun, James Rodriguez ve sevgilisini İstanbula'a davet ettiği belirtildi.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.