Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Gençlerbirliği'nden transfer açıklaması!

Pazartesi 2 Eylül 2019 18:54
Son Güncelleme: Pazartesi 2 Eylül 2019 18:57

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Musa Samur, Medipol Başakşehir’e 2-1 kaybettikleri maçın ardından konuştu. Sezona iyi bir planlama yaparak girdiklerini anımsatan Samur, bugün bir transfer açıklama durumlarının olduğunu dile getirdi.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Musa Samur’un açıklamaları şu şekilde:

Musa Samur: “Gençlerbirliği’nin iyi planlaması bu sezon da devam ediyor”

İyi bir planlamayla bu takım ait olduğu Süper Lig’e döndü. İyi planlama yapmaya da devam etti. Süper Lig’e göre de planlama yapmak gerekiyordu. Yönetimimiz bu yönde çalıştı. Transferler yapıldı ve yeni bir kadro oluşturuldu. Ankara futbolunu bilen bir teknik adamla anlaştık. Kampta yer aldı ve bütün transferlerle ilgilendi. Geçen sezonki doğru yapılanma devam ediyor. Halen eksiklerimizin olduğunun farkındayız.

Musa Samur: “Bugün bir transfer açıklamayı düşünüyoruz”

Gençlerbirliği olarak ön taraf için bir transfer açıklamayı düşünüyoruz. İsim şu an veremem. Ancak; bir aksilik olmazsa açıklayacağız. Murat Cavcav ve yönetimi, Gençlerbirliği’nin iyi olması için geceli gündüzlü çalışıyor.

Musa Samur: “Başakşehir maçında üstün oynadığımız açık”

Başakşehir maçında iyi oynadık. Üstün oynadığımız bölümler vardı. Son 20-25 dakika bir düşüş oldu. Bizim yetiştirdiğimiz İrfan Can Kahveci ile galip geldiler. Gençlerbirliği olarak üstün oynadığımız dönemler vardı. Herkes sanırım bunu takdir edecektir.

Musa Samur: “Genç oyuncularımıza güvenmeye devam ediyoruz”

Gençlerbirliği olarak iyi bir kadroya sahibiz. Genç oyuncularımıza da güvenmeye devam ediyoruz. Bu özelliğimizi hiç bırakmayacağız. Kadroda altyapıdaki oyuncuları listeye yazıp ondan sonra transfere geçen başka bir kulüp var mı? Gençlerimizi oynatmaya çalışırken, diğer taraftan da Süper Lig’de oynayacak bir kadro yaratmaya çalıştık. 11’e 11 ilk kez bir maçı tamamlayabildik. Bunun da altını çizmek lazım.

“Gençlerbirliği umut veriyor”

Gelecek adına umut veren sinyaller veriyoruz. Gençlerbirliği iyi bir takım kurdu. Taraftarlarımız bize sabır göstermeli. Hep beraber iyi bir çalışmayla Gençlerbirliği iyi yerlerde olacak.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.