Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Gyasi açıkladı! Beşiktaş için İstanbul'a gelecek mi?

Edwin Gyasi, Beşiktaş'a transfer olacak mı?

Salı 16 Haziran 2020 16:51
Son Güncelleme: Salı 16 Haziran 2020 19:00

Beşiktaş'la adı geçen 28 yaşındaki Gana'lı futbolcu Edwin Gyasi, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Beşiktaş iddiaları için neler söyledi? Beşiktaş'la görüşmek için perşembe günü İstanbul'a gelecek mi?

Haberleri yalanladı!

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan CSKA Sofia forması giyen Gyasi, "Şu anda Bulgaristan'dayım. Perşembe günü İstanbul'a geleceğim haberleri doğru değil. Bulgaristan'da hayatım iyi gidiyor. Lig yeniden başladı. İlk maçımızı 2 gün önce oynadık ve bu maç 1-1 bitti" dedi.

Sezon sonunda boşa çıkıyorum!

Edwin Gyasi, Türkiye'ye transfer olacağı iddialarına cevap verdi. Gyasi, "Türkiye gerçekten iyi bir lig. Türkiye'de futbol oynamak benim için bir seçenek. Türkiye'de oynayan arkadaşlarım var ve onlardan çok şey duyuyorum. Türk taraftarların harika olduğunu duydum. Kayserisporlu Bernard Mensah ve Malatyasporlu Afriyie Acquah ile konuşuyorum. Menajerimin Türkiye'de oynayan oyuncuları var. Ben şu anda CKSA Sofia'da oynamak zorunda olduğum maçlara konsantre oluyorum. Sezon sonunda boşa çıkacağım. Türkiye'ye bu sene gelebilirim" şeklinde konuştu.

"Beşiktaş sorularına..."
"Beşiktaş sorularına..."

Edwin Gyasi son olarak Beşiktaş iddiaları hakkında bir açıklama yaptı ve bu sorulara cevap vermek istemediğini söyledi. Gyasi, "Beşiktaş sorularına cevap vermek istemiyorum. Şu anda oynayacağım maçlara konsantre oluyorum. Bundan 2 sene önce benimle Bursaspor ilgileniyordu. Sezon sonunda Türkiye benim için bir seçenek olabilir" diyerek sözlerini tamamladı.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.