Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Halk koşusu kayıtları, 1 Kasım'da

Cumartesi 1 Ekim 2016 16:21
Güncelleme: Cumartesi 1 Ekim 2016 16:22

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor AŞ tarafından organize edilen, dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton özelliğine sahip olan ve bu yıl 13 Kasım'da gerçekleştirilecek Vodafone 38. İstanbul Maratonu kayıtları 15 Ekim tarihine kadar uzatıldı.

Spor AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 42, 15 ve 10 kilometre kategorilerinde çipli koşucuların yer alacağı, Türkiye'nin en geniş katılımlı spor organizasyonunda kayıtlar için son gün 15 Ekim Cumartesi olarak belirlendi.

Organizasyonun son kayıt tarihi daha önce 30 Eylül olarak açıklanmıştı.

Kayıt işlemlerinin www.istanbulmarathon.org adresinden online olarak gerçekleştirildiği maratona şu ana kadar tüm kategorilerde 16 bin 923 sporcu kayıt yaptırdı.

Son kayıt tarihi kaçıran sporcular, 10-12 Kasım tarihlerinde Maraton ve Spor Fuarı'nda geç kayıt sistemi adı altında kayıtlarını gerçekleştirerek, yarışa katılabilecek. Sporcular, sosyal sorumluluk ortaklarından olan sivil toplum kuruluşlarına en az 40 lira bağış yapmaları ve 100 lira kayıt ücretini de ödemek kaydıyla geç kayıt imkanından yararlanabilecekler.

Geç kayıtlar için her üç kategori için toplamda 3 bin adet göğüs numarası ayrıldı.

 

- Halk koşusu kayıtları, 1 Kasım'da 

 

Binlerce İstanbullunun katılacağı halk koşusunda ise kayıtlar 1 Kasım Salı günü başlayacak.

Vodafone 38. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kayıtları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ tesislerinde ve İstanbul'da belirlenen meydanlarda kurulan stantlarda yapılacak.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.