Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Hasan Özmeriç: "Biliyorduk.."

Rönesans TED Ankara Kolejliler Başantrenörü Hasan Özmeriç, Pınar Karşıyaka karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Pazar 6 Aralık 2015 18:15
Güncelleme: Pazar 6 Aralık 2015 18:15

Özmeriç, Spor Toto Basketbol Ligi'nde 65-62 yendikleri Pınar Karşıyaka maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında, üst üste iki hafta kazanmanın takımın öz güvenini yerine getirdiğini belirterek, "İyi bir takım olduğumuzu biliyorduk ama gösterememiştik. Son 3 maçta aldığımız galibiyetler bunu göstermemizi sağladı" dedi. 

Pınar Karşıyaka'nın çok iyi bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Özmeriç, "Sahamızda kazanmak istiyorduk, bu da bizde bir baskı yarattı. Rakibin değişken savunmasına rahat hücum edemedik ama 40 dakika iyi mücadele sergiledik. İyi bir takım olduğumuzu biliyorduk ama gösterememiştik. Son 3 maçta aldığımız galibiyetler bunu göstermemizi sağladı. Hedeflerimiz doğrultusunda kazanmaya devam etmek istiyoruz. Şimdi Beşiktaş deplasmanına gideceğiz. Tüm hafta bu maça çalışıp, seriyi devam ettirmeye çalışacağız" diye konuştu. 

Pınar Karşıyaka cephesi 
Karşılaşmada iki teknik faulle diskalifiye edilen Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, basın toplantısına katılmadı. 

Pınar Karşıyakalı basketbolcu Soner Şentürk, zor bir dönemden geçtiklerini vurgulayarak, "Üst üste maçlar kaybettik. THY Avrupa Ligi'nde oynadığımız ve kaybettiğimiz maçların performans ve moral açısından bizi aşağı çektiğini düşünüyorum. Bu nedenle maçlardaki yüzdemiz kötü durumda. Bunu düzeltmek için çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.