Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Haydar Yılmaz'dan liderlik ve Trabzonspor açıklaması!

Cuma 8 Kasım 2019 18:31
Son Güncelleme: Cuma 8 Kasım 2019 15:37

Süper Lig’de zirvede bulunan Alanyaspor’un kalecisi ve kaptanı Haydar Yılmaz, Radyospor’a çok özel açıklamalar yaptı. Lider oldukları için herhangi bir baskı hissetmediklerini ifade eden Yılmaz, Trabzonspor karşılaşması için de iddialı konuştu.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Haydar Yılmaz’ın açıklamaları şu şekilde:

Haydar Yılmaz: "Gaziantep ve Başakşehir'i elimizden kaçırdık"

Medipol Başakşehir maçına baskılı başladık. Bayağı pozisyon bulduk ama finali iyi yapamadık. Gol bulamadık. Başakşehir’i elimizden kaçırdık diyebilirim. Aynı şeyleri Gaziantep FK maçı için de söyleyebiliriz. Uzatmada yediğimiz gol bizi üzdü. Bol pozisyon bulduk. O maçta da talihsizlik yaşadık. Hakem hatasından dolayı o maçta gol yedik.

Haydar Yılmaz: "Trabzonspor'a şansımız tutuyor, kazanmak istiyoruz"
Haydar Yılmaz: "Trabzonspor'a şansımız tutuyor, kazanmak istiyoruz"

Trabzonspor’un Avrupa Ligi’nde kaybetmesine bir Türk olarak üzüldüm. Keşke galip gelseydi. Ama futbolda böyle sonuçlar var. Trabzonspor’un kadrosu, gücü, bireysel futbolcuları üst düzey. Sahada iyi motive olan maçı kazanıyor. Avrupa maçı sebebiyle yorgun olacaklar. Eksikleri de var. Trabzonspor maçı için ümitliyim. Trabzonspor’a karşı da şansımız tutuyor. Kazanmak istiyoruz.

Haydar Yılmaz: "Erol Bulut, güçlü ve karakterli bir hoca"
Haydar Yılmaz: "Erol Bulut, güçlü ve karakterli bir hoca"

Her hocadan iyi yönlerini almaya çalışıyorum. Ben de futbola hizmet vermeye uzun vadede devam etmek istiyorum. Erol Bulut hocamızdan da iyi şeyler almaya çalışıyorum. Taktik ve sistem çok önemli. Ben teknik direktörlük yapacak olursam; atak futbol oynatan bir teknik adam olmak isterim. Erol Bulut başarılı. Üst seviye futbol oynamada katkısı var. Güçlü ve karakterli bir hoca. Daha da iyi olacaktır.

Haydar Yılmaz: "Saha içinde önümüzde taş koyulmazsa başarılı oluruz"

Takımın üzerinde hiçbir baskı yok. Tecrübeli bir takımız. İskelet kadromuz belli. Söylediklerim yanlış anlaşılmasın ama saha içinde bizim önümüze taş koyulursa ancak sıkıntı olur. Takım liderliği, o baskıyı kaldırabilecek bir kapasitede.

Haydar Yılmaz: "Taraftarımız olmadan liderliğin bile tadı çıkmaz"
Haydar Yılmaz: "Taraftarımız olmadan liderliğin bile tadı çıkmaz"

Taraftarlarımız bizi hiç yalnız bırakmadı. Alanyaspor’da taraftarlık duygusu oturmaya başladı. Bizi yalnız bırakmasınlar. Onların desteğine her zaman ihtiyacımız var. Taraftarımız olmadan liderliğin bile tadı çıkmaz. Her zaman desteklerini bekliyoruz.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.