Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

İki buçuk ayda aynı noktaya gelindi

Galatasaray haberleri... 26 Ekim'de "Her şey yolunda" mesajı atan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 12 Ocak'ta yine gidişata isyan etme noktasına geldi. Peki bu süreçte neler yaşandı. Fatih Terim'in neden sabrı taştı... İşte detaylar...

Çarşamba 13 Ocak 2021 12:32
Güncelleme: Çarşamba 13 Ocak 2021 12:37

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi arasında 3 yıl boyunca zaman zaman gerginlikler oldu. Hatta taraflar medya karşısında birbirlerine göndermelerde bulundu. Fatih Terim iki defa istifa noktasına geldi ancak "Sözüm var" diyerek istifa etmedi.

"Sanılmasın ki farkında değilim"

24 Ekim'de Erzurum ile oynanan maç sonunda "Sanılmasın ki içeride veya dışarıdakilerin niyetlerini, hesaplarını, arkamdan planlarını bilmiyorum. Sanılmasın ki farkında değilim, her şeyin farkındayım. Galatasaray taraftarına sözüm var ama bilinsin ki artık kimsenin ne arkasındayım ne de yanındayım" açıklamasında bulunmuş, iki gün sonra da yönetimle toplantıya girmişti. 

"Her şey yolunda"

Spor kamuoyu bu toplantıdan çıkacak sonucu merakla beklerken Fatih Terim, "Her şey yolunda" tweetiyle görevine devam ettiğini duyurumuştu. Bu toplantıda bazı kızgınlık ve kırgınlıklar tamir edilmeye çalışılırken tecrübeli teknik adam ocak ayı için de sözler verilmişti.

Hamleler gecikince sabrı taştı
Hamleler gecikince sabrı taştı

Ancak teknik direktör Fatih Terim, bir yandan lig devam ederken bir yanda da transfer dönemi başlamasına rağmen hamleler gecikince sabrı taştı. Öte yandan Karagümrük maçında kırmızı kart gören ve yüksek bir ceza alan tecrübeli teknik adam bu süreçte de beklediği desteği göremedi. Tüm bunlar tarafları yeniden 24 Ekim'deki noktaya getirdi.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.